Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Допомогти проекту

Міноборони відзначило волонтерів People’s Project!

Днями Міністерство оборони відзначило пам’ятними знаками волонтерів. Так-так, саме

Міноборони відзначило волонтерів People’s Project!

Міноборони відзначило волонтерів People’s Project!

Днями Міністерство оборони відзначило пам’ятними знаками волонтерів. Так-так, саме волонтерів – тих людей, які віддають сили та час на те, аби зміцнити і покращити українську Армію. Почесні відомчі відзнаки до Дня волонтера отримали практично півтисячі людей. Та головне, що військове відомство відзначило і волонтерів «People’s Project».

Колись нам дорікали тим, що один із наших співзасновників Давид Арахамія був очільником Ради Волонтерів при Міністерстві оборони. Тож, за думкою цих скептиків, волонтери «Народного проекту» мали б бути обвішані нагородами та іменною зброєю. Та ми ніколи не використовували якісь підпільні потаємні зв’язки, аби намалювати чергову зірочку на фюзеляжі. Знаєте, легше всього показати реальні справи, а не якісь вигадані заслуги. З перших уст – керівник «People’s Project» Максим Рябоконь

І от, нарешті, наші заслуги щиро оцінили – чесно, по суті, без жодного лоббі чи підкилимних інтриг. До речі, таку нагороду отримав і сам Давид. Та не будемо багатослівними – фото тут розкажуть більше, аніж слова.

2

Особисто Міністр відзначив обмежене коло волонтерів.
Одним із них став співзасновник «Народного проекту» Давид Арахамія

1

Звісно ж, керівник «Народного проекту» Максим Рябоконь.
За медалями не женеться, та кожну із них заслужив.

3

Золоті руки «Народного проекту» – В’ячеслав Романенко. Днями пропадаючи у автомайстернях, він повертає до життя військову техніку у рамках проектів «ЗІП» та «ЗІП-2»

4

А це Максим СтаніславськийНа більшості фото з війни ви бачите БТРи, обварені гратчатими екранами, що оберігають від зарядів гранатомету. Ці екрани та багато інших корисних речей для Армії розробив цей симпатичний чоловік.

5

Майор запасу Ігор Куцар  – один із волонтерів «Народного проекту», який у числі перших кинувся допомагати Армії і, зокрема, саме Морській піхоті. 

6

Аж два покоління Кравзів: старший Роман та молодший Андрій. Зусиллями цих чоловіків тисячі бійців на передовій живуть у затишних, комфортних та безпечних бліндажах.

7

За Максимом сором’язливо ховається Олександра Зінченко.
Левова частка адміністративних дрібничок – справа її рук

Абсолютно об’єктивним буде сказати, що ці відзнаки вручили значною мірою і вам – кожному із наших співгромадян, хто бачить українську Державу сильною, Армію непереможною, а саму Україну – вільною та незалежною; кожному, хто словом, ділом чи гривнею допомагає нам у спільній справі. Дякуємо вам за довіру та допомогу – разом ми робимо чудову справу!

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас