Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.

People’s Project готуватиме “універсальних солдатів” для ЗСУ за західною системою

People’s Project готуватиме “універсальних солдатів” для ЗСУ за західною системою

Тренування за новою системою дозволять виховати “універсальних солдатів” з неймовірною витривалістю.
CrossFit – це просунута модель фізичної підготовки. Дуже широко використовується для підготовки пожежників, рятувальників і бійців спецпідрозділів США і Канади.

Всеукраїнський центр волонтерів “The People’s Project”, спільно з L-Fitness, започатковує Проект з підготовки інструкторів  CrossFit для частин ЗСУ в м. Миколаєві!

кроссфит в текст

CrossFit активно використовується як прикладний вид тренування на Заході серед пожежників, рятувальників і бійців спецпідрозділів. Це просунута модель фізичної підготовки. Дуже широко використовується в підготовці армійців США і Канади. Перший курс тренувань в Канаді пройшли морські піхотинці, саме їх досвід зараз ми спробуємо втілити в життя.

Виявилось, що під час звичайних тренувань військові зосереджені лише на витривалості м’язів, при цьому сила і гнучкість не враховуються. Натомість CrossFit всі недоліки ліквідує: тренування спрямовані на різні групи м’язів, водночас збільшуючи їхню силу, гнучкість і діапазон руху. Тренується неймовірна витривалість і відчуття балансу.

З 40 заявок фізично підготовлених військовослужбовців Миколаївського гарнізону, ми обрали половину найліпших. Плануємо пропустити їх через «сім кіл пекла» впродовж пілотного строку – 3х місяців. На виході маємо отримати найкрутіших спеціалістів-тренерів, які у воді не тонуть й у вогні не горять!

Після завершення курсу, бійці пройдуть фізичне і психологічне тестування. Найліпші отримають сертифікат інструктора і зможуть тренувати інших солдатів самостійно.

Старт проекту запланований на початок квітня. Слідкуйте за новинами на нашому сайті або на сторінці Народного Проекту у Facebook.

L-FITNESS

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас

Партнери