Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Гроші зібрано Проводимо виплати

Очистимо Донбас разом!

177 осіб вже зробили внесок
785 292 грн
з 650 000 грн
100% зібрано
оновлено 12.06.2024 о 17:35
Підтримати інші проекти

Опис

Про що йде мова


У квітні 2021 року Центр волонтерів People’s Project розпочинає надзвичайно масштабний та важливий проект. Ця ініціатива під назвою «Очистимо Донбас разом!» має стратегічну вагу і покликана прямо та опосередковано врятувати життя багатьох людей. З ініціативи ГО «Асоціація саперів України», ми спільно беремося реалізувати кілька етапів благодійного проекту з гуманітарного розмінування окремих прифронтових територій (у відповідності до Плану гуманітарного розмінування 2021 року Міністерства оборони України).

Чому ця справа важлива та актуальна


За оцінками фахівців з протимінної справи, Україна сьогодні чи не в найтяжчому стані серед країн, що потерпають від мінної небезпеки. Історія вчить нас страшному: навіть зараз, понад півсторіччя по війнах, деякі із країн, де того часу широко застосовували мінні засоби, й досі страждають від забруднення вибухонебезпечними предметами.Графіка, люб’язно підготована порталом "Слово і Діло", наводить основні показники стосовно мінного забруднення


За грубими оцінками фахівців, лише один рік війни потребує в подальшому десяти років робіт на повне убезпечення території. Зважаючи, скільки років вже точиться війна, скільки років триває окупація окремих частин Донбасу, скільки снарядів випустила по нам артилерія росіян та їх найманців, скільки артилерійських та протипіхотних мін щодня закидають на наші землі терористи, скільки мінних полів, окремих мін, розтяжок та пасток встановлено, загублено та приховано – роботи з убезпечення наших земель дуже і дуже багато.Насьогодні близько 700 000 гектарів лише підконтрольної території Донецької та Луганської областей України забруднені вибухонебезпечними предметами. За кількістю жертв від мін та вибухонебезпечних предметів Україна вже посіла 3 місце у світі після Афганістану та Малі. Статистика за 2020 рік у порівняні із 2019 роком погіршилась майже на 30%! Тож ні – братися за цю справу не зарано. Адже і сьогодні на мінах та вибухівці гинуть і калічаться мирні люди, а значні території залишаються покинутими, бо ж землі і досі ховають у собі тони смертоносного залізяччя.«Чому за розмінування береться не держава, чому Громадське об’єднання, чи ви у здоровому глузді?» – з подивом запитає хтось з читачів. Та відповідь дуже проста: масштаб катастрофи такий, що навіть попри величезні зусилля армійських саперів і піротехніків Держслужби з надзвичайних ситуацій, ситуація в Україні в цьому аспекті тільки погіршується.  За шість років гуманітарного розмінування на Сході України, площа території, забрудненої вибухонебезпечними предметами, майже не змінилась. Тому до справи долучаються фахівці – українці,  які фахово об’єднані в Асоціацію саперів України.


Хоча ми долучаємося до процесу лише зараз, Асоціація провадить свою діяльність уже тривалий час і має відповідний фаховий досвід. ГО «Асоціація саперів України» поєднує у собі майже дві сотні чинних та відставних військових, вихідців з інших спеціальних служб та інстанцій – не одноразових аматорів-ентузіастів, а унікальних фахівців, які віддали саперній справі роки свого життя. Фахівці організації провадять і просвітницьку діяльність: зокрема тренують інші підрозділи, проводять тренінги та навчання з протимінної діяльності та безпеки для цивільного населення прифронтових територій. Мають вони й значний досвід практичної роботи: безпосередньо розмінування територій та знешкодження вибухонебезпечних предметів.Всі роботи з гуманітарного розмінування прифронтових та деокупованих територій провадяться з узгодження, під чітким контролем та у тісній взаємодії з військовими – як центральним проводом вищого командування на рівні Міністерства оборони, так і локальних військових підрозділів, які контролюють ту чи іншу територію. А окрім того – і в тісній співпраці з міжнародними партнерами, адже Асоціацію занесено до реєстру Міжнародного центру з гуманітарного розмінування в Женеві  і вона має постійне членство в кластері протимінної діяльності та кластері захисту ПPOOH. Кажучи коротко й образно, Асоціація – це фахові руки, яких, для розмінування, подекуди не вистачає самій Державі.

На що ми збираємо кошти


Власне, справа проста: Центр волонтерів People’s Project надає майданчик для централізованого збору коштів на потреби проекту. Ми гарантуємо відкритий звіт та 100% використання коштів на цільові потреби проекту, без утримань на власну вигоду. Фахівці ж сапери зі складу Асоціації – власними руками, з допомогою спеціалізованого устаткування, беруться убезпечити десятки гектарів української землі.На жаль, розмінування – дуже дороге «задоволення», саме тому ми просимо кожного небайдужого до долі України громадянина, кожного патріота та доброчинця підтримати цей проект. Загальний бюджет сформовано з огляду на обсяги та небезпеку самої роботи саперів. Сума, необхідна на першому етапі робіт, передбачає дуже скромну оплату праці самих саперів. З боку фахівців високого класу, які змушені відреагувати на прохання та усунути небезпеку для людей, це більшістю волонтерський проект. Та проводити такі тривалі й небезпечні роботи безоплатно – погодьтеся, не дуже реально. Саме тут свою вдячність та участь може виявити кожен із нас.


У свою чергу, ми гарантуємо, що ім’я кожного доброчинця (звісно, лише з його згоди), який підтримає проект, буде оприлюднено на максимально широкий загал. Кожен отримає свою відзнаку та щиру подяку. Кожен, хто долучився до участі, знатиме: ось цей метр, чи навіть гектар української землі, очищено від смертельної небезпеки завдяки його допомозі.


Ми просимо вас долучитися, і посильно підтримати цю справу: адже кожен метр української землі мусить бути безпечним для кожного з українців. Це наша земля, і кому, окрім нас, дбати про неї.


 

Формальні уточнення за процесом здійснення платежів: роботи розпочнуться у будь-якому разі, а отже, реалізація проекту передбачає поетапний переказ за запитом зібраних  на той момент коштів на рахунки ініціатора, ГО "Асоціація саперів України" з поступовою оплатою ним роботи фахівців. У винятковому випадку, якщо роботи припиняться та ініціатор проекту з якихось причин, що не залежать від нас, не зможе приймати перекази, всі залишкові кошти буде утримано на рахунку проекту до моменту остаточного з’ясування всіх обставин. У разі, якщо в подальшому переказ коштів буде остаточно і цілковито неможливим з незалежних від нас причин, ці залишкові кошти буде розподілено винятково на реалізацію інших благодійних проектів. Всі пожертви відбуваються на розсуд жертводавця, є добровільними, і не можуть бути повернені у жодному разі – акцентуємо цей момент. Максимум, у разі, якщо ви зміните рішення щодо своєї пожертви, зверніться до нас: якщо ці кошти ще не буде використано на цільову потребу проекту, ми переадресуємо суму вашої пожертви на інший проект на ваш розсуд. Здійснення пожертви автоматично означає, що ви прочитали ці умови, усвідомлюєте всі наслідки та згодні із ними. Звітність у режимі онлайн завжди доступна у відповідному розділі – дивіться меню під головним фото в описі проекту.Звітність

Відповіді на запитання
×

Відповіді на запитання по способам оплати та звітності

120%
зібрано
Зібрано 785 292 грн
Залишилось зібрати 0 грн
3%
витрачено
Витрачено 26 158 грн
Залишок коштів 759 134 грн
Надходження
785 292 грн
Розрахунковий рахунок 26007041704769
ДатаЧасСумаДонор
19/04/2122:00100 UAH ******0000
19/04/2121:581 000 UAH ******6221
19/04/2121:26100 UAH ******0000
19/04/2116:38100 UAH ******0000
19/04/2110:17500 UAH ******0000
19/04/2109:22UAH ******0000
Разом (з урахуванням сплати комісії*): 785 292.00 грн
Комісія за платежі через LiqPay для власників карт Visa та MasterCard усіх українських банків становить 0%.
* Конвертація валюти відбувається автоматично на момент проведення операції.

Завантажуємо нові данні. Будь-ласка, зачекайте...

Не вдалося завантажити нові дані. Спробуйте ще раз пізніше.

Сервер повернув пусту відповідь.

Витрати
26 158 грн
Поточні витрати по проекту
ДатаНайменуванняК-тьВартістьСтатус
09/07/2021Переказ коштів на рахунок ГО 1 3 691.00Здійснено
20/05/2021Переказ коштів на рахунок ГО "АСУ" згідно звернення №86 від 19.05.20211 22 467.00Здійснено
Разом: 26 158.00 грн