Чому це важливо?
На передовій критично не вистачає легкої маневреної техніки. Цю проблему частково вирішать броньовані "тачанки". Військові використовуватимуть їх і задля розвідки, і для полювання на танки агресора.
Тачанки передамо на передову тим військовим частинам, що безпосередньо знаходяться на лінії вогню, контактуючи з ворогом.
Що таке тачанка?

Це не перебільшення: тачанка – традиційний український військовий транспорт. Ні, його не вигадали ані козаки, ані пізніші українські військові формування. Але тачанка – це цілий розділ у багатовіковій історії боротьби України за незалежність. Неймовірну рекламу тачанкам свого часу зробив Нестор Махно. Його військо вдосконалило цей транспорт і успішно відбивалося від ворога за його допомогою. Як він виглядав? Як у старих військових фільмах – чотириколісний візок для парної упряжки, на який встановлювався крупнокаліберний кулемет. Екіпаж – троє людей. Один поганяв коней, другий вів прицільнйи вогонь, третій відповідав за набої. Звісно, тачанки минулого відповідали своєму часові. Сьогодні відкритий і вразливий кузов – це легковажність, нерозважливість та фатальна марнотратність. Сучасна тачанка, яка є на озброєнні у найкращих армій світу – це надійно броньований позашляховик із стійкою платформою для встановлення зброї у разі необхідності. Щоб життя екіпажу не було розмінною монетою. Адже наша мета – вберегти життя наших бійців.
На що збираються кошти?
Проект "народна тачанка" розпочинається з закупівлі вживаних дизельних позашляховиків з метою їхнього переобладнання під воєнні умови.
Більш детальні фотозвіти по проекту за посиланням www.narta.com.ua
У першу чергу плануємо «вирізати» з автівок пікапи, після цього їх обшиють надійною бронею. "Народні тачанки" пройдуть процедуру тюнінгу згідно з потребами і особливостями кожного окремого військового батальйону.

Загалом 2 621 891.00 грн
Обговорення проекту