Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Допомогти проекту

Петро Б., 24 роки. Лікування триває

Як лікують Петра:

03.08.2016: Важкопоранений

Петро Б., 24 роки. Лікування триває

Петро Б., 24 роки. Лікування триває

Як лікують Петра:

Поранений:

Петро Б., 24 роки, боєць 80 ОМБр, травмований біля Луганського аеропорту.

Травма:

Ліва нога: наслідки відкритої хребетно-спинномозкової травми – забої спинного мозку в нижньо-грудному відділі. Виражений парез (неповний параліч групи м’язів) лівої ноги.

Вже півтора року після травми та операцій не спостерігається відновлення функції ноги. М’язи ноги все більше атрофуються, а боєць не може опиратися на ногу та пересувається на милицях. Крім того, бійця турбують сильні болі у спині. У разі невиконання лікування боєць може залишитися інвалідом через атрофовану ногу, а відсутність навантажень призведе до викривлення хребта. Але нейрохірург медичного центру ilaya очікує високий результат відновлення нервів після паравертебрального (у спинномозковий канал) введення клітинного матеріалу.

Детальніше про пораненого:

Петро – боєць 80 ОМБр. Був поранений 16 серпня 2014 року біля Луганського аеропорту. Під час оборони летовища від бойовиків, боєць отримав численні осколкові поранення, серед яких – відкрита хребтово-спинномозкова травма.
inside3
Одразу після поранення Петра транспортували у Харківський госпіталь, де виконали першу операцію, а потім – направили у Львів. Вже за кілька днів після операції боєць вже міг ворушити пальцями лівої ноги, однак на цьому процес відновлення його відновлення зупинився. Нога бійця неопороздатна вже близько 1,5 року. М’язи стегна атрофовані, чутливість також порушена. Петро пересувається за допомогою милиць. Крім того, він часто відчуває болі у спині.
inside1
Отримати допомогу в рамках соціального проекту “Біотех-реабілітація поранених” бійцю допомогла Валерія Дубова, яка опікується пораненими у Львові. А нейрохірург медичного центру ilaya очікує високий результат відновлення нервів після паравертебрального введення клітинного матеріалу. Лікування відбудеться у три етапи: забір клітинного матеріалу та два паравертебральних введення через певний проміжок часу. Результат, який очікується – відновлення функцій ноги.

Петро – корінний львів’янин. Одразу після служби в Армії у 2013 році, перейшов на контрактну службу, де й подружився з іншим бійцем – учасником нашого проекту – Дмитром. Вони разом служили, разом навесні 2014 року вирушили в АТО, разом захищали рідну землю.
На одужання хлопця чекають батьки, брат, сестра та велике коло друзів – мріють побачити його на стадіоні за грою у футбол, як колись.

Необхідне лікування:

Відновлення нервової тканини за допомогою клітинних технологій.

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

• Консультації нейрохірурга, забір клітинного матеріалу ліпоаспірат та punch-біопсія (зі знижкою 40%) – 4 600 грн
• Культивування МСК у суспензії, 40 млн (зі знижкою 30%) – 38 920 грн.
• Нейрональні клітини, 40 млн (зі знижкою 30%) – 49 000 грн.
• Паравертебральне введення клітинного матеріалу, 2 етапи – 16 200 грн.

Оновлення бюджету
Петру виконують відновлення спинного мозку після забою за допомогою біотехнологій, що проводиться у три етапи. Під час другого етапу (параневрального) виникла необхідність додаткового введення аутологічних клітин у ділянку гомілки. Витрати на процедуру склали 15 180 гривень.

Петро дуже добре реагує на лікування і вже є перші серйозні результати – до ніг почала повертатися чутливість та опороздатність. Для закріплення результату бійцю планують провести третій етап лікування клітинними технологіями. Витрати на завершальну частину лікування складають 68 900 грн.

Оновлена спеціальна ціна на лікування: : 192 800 грн

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас