Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.

Банк шкіри

12 людей врятовано за допомогою "Банку шкіри"

Зазвичай опіки лікують пересадкою штучної шкіри. Рана загоюється рубцем, що обмежує рухи та призводить до багатьох інших проблем у процессі життя. А при значній площині та глибині обпеченої шкіри пацієнту загрожує смерть, адже найбільша небезпека при опіку тіла – це інтоксикація. Чим довше тканини людини залишаються невідновленими, тим менше шансів в людини вижити.”Банк шкіри” направлений на втілення сучасної медичної допомоги в життя в нашій країні. Досвід світових клінік вже довів дієвість клітинної технології, зараз результати можемо оприлюднити і ми – 12 найважчих випадків, 12 врятованих життів.

Цей проект ми створили півтори роки тому. Його бюджет складав майже два мільйони гривень і швидко вдалось зібрати гроші на втілення унікальної технології регенерації в життя завдяки підтримці меценатів, і особливо – фармацевтичної фірми «Дарниця». Компанія пожертвувала для проекту 800 000 гривень. В постраждалих з’явився значний шанс вилікуватись.

Дарница

Іншими учасниками проекту виступили медична компанія ilaya, яка забезпечує накопичення і культивування клітинного матеріалу, Київський міський опіковий центр, на базі якого проводиться лікування пацієнтів, і ми – Всеукраїнський центр волонтерів «People`s Project», забезпечили збір необхідних коштів.

Насправді, коли стає питання – якомога швидше врятувати людину, треба використати всі існуючи технології. За проектом «Банк шкіри», для лікування опіків беруть матеріал з банку клітин. Ці клітини мають перевагу над медикаментозним лікуванням або використанням штучної шкіри. Оскільки дозволяють швидше досягти ефекту. Результатом – врятуване життя. Технологія також дозволяє регенерувати тканини і нарощувати шкіру замість загоєння рани рубцем. Про це все детально ви зможете прочитати на сторінці проекту за цим посиланням. А зараз – просто перегляньте історії лікування паціентів.  Всі вони майже не мали надії на одужання, але всі зараз почуваються добре.

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016
biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

«Зараз всі пацієнти чудово почувають себе, вони повернулися до повноцінного життя. Лікування принесло високі результати, що добре помітно на наших фотозвітах, – розповідає керівник проекту «Банк шкіри. Лікування опіків» Олексій Шершньов – Завдяки клітинним технологіям лікарі змогли якісно відновити пошкоджені тканини пацієнтам, адже зараз місця опіків вкриті дермою, а ні грубими рубцями, як це буває при подібних травмах. А це – зовсім інша якість життя. Крім того, при важких опіках клітинні технологій фактично рятують життя людини, швидко відновлюючи значні ділянки шкіри».

Постійний резерв Банку шкіри становить 5 млрд. Протягом 2015-2016 років у рамках проекту було виконано відновлення шкіри за допомогою клітинних технологій 12 пацієнтам, які отримали глибокі опіки до 43% поверхні тіла. Для цього було використано 0,9 млрд клітин, або 12,8% від резерву банку шкіри медичної компанії ilaya. Таким чином, у Банку шкіри ще залишається  4,1 млрд клітин, які використовуватимуться у майбутньому. Лікування виконувалося у Київському міському опіковому центрі під керівництвом професора Георгія Козинця.

Без вашої підтримки проекту і без фармацевтичної фірми “Дарниця”, нам би не вдалось створити Банк шкіри і втілити його в життя. Дякуємо всім меценатам і всім ти, хто допоміг грошима, чи поширенням інформації. Ви всі – наша перемога! Лише завдяки вам ми відчуваемо силу єдності. Нізький вам уклін!

За проектом “Банк шкіри” гроші вже давно зібрані, проект набирає обертів. Але в нас є ще проекти, котрі потребують фінансової підтримки. Зверніть увагу на лікування клітинними технологіями кінцівок за проектом “Біотех-реабілітація поранених”. Хлопцям потрібна ваша допомога!

Зробити внесок можна за цим посиланням:

 

 

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Банк шкіри

Регенерація шкіри після опіків за допомогою клітинних технологій

1 773 665 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше

Преса про нас

Партнери