Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Банк шкіри

12 людей врятовано за допомогою "Банку шкіри"

Зазвичай опіки лікують пересадкою штучної шкіри. Рана загоюється рубцем, що обмежує рухи та призводить до багатьох інших проблем у процессі життя. А при значній площині та глибині обпеченої шкіри пацієнту загрожує смерть, адже найбільша небезпека при опіку тіла – це інтоксикація. Чим довше тканини людини залишаються невідновленими, тим менше шансів в людини вижити.”Банк шкіри” направлений на втілення сучасної медичної допомоги в життя в нашій країні. Досвід світових клінік вже довів дієвість клітинної технології, зараз результати можемо оприлюднити і ми – 12 найважчих випадків, 12 врятованих життів.

Цей проект ми створили півтори роки тому. Його бюджет складав майже два мільйони гривень і швидко вдалось зібрати гроші на втілення унікальної технології регенерації в життя завдяки підтримці меценатів, і особливо – фармацевтичної фірми «Дарниця». Компанія пожертвувала для проекту 800 000 гривень. В постраждалих з’явився значний шанс вилікуватись.

Дарница

Іншими учасниками проекту виступили медична компанія ilaya, яка забезпечує накопичення і культивування клітинного матеріалу, Київський міський опіковий центр, на базі якого проводиться лікування пацієнтів, і ми – Всеукраїнський центр волонтерів «People`s Project», забезпечили збір необхідних коштів.

Насправді, коли стає питання – якомога швидше врятувати людину, треба використати всі існуючи технології. За проектом «Банк шкіри», для лікування опіків беруть матеріал з банку клітин. Ці клітини мають перевагу над медикаментозним лікуванням або використанням штучної шкіри. Оскільки дозволяють швидше досягти ефекту. Результатом – врятуване життя. Технологія також дозволяє регенерувати тканини і нарощувати шкіру замість загоєння рани рубцем. Про це все детально ви зможете прочитати на сторінці проекту за цим посиланням. А зараз – просто перегляньте історії лікування паціентів.  Всі вони майже не мали надії на одужання, але всі зараз почуваються добре.

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016
biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

biotech_skinbank_ukr_print_04.01.2016

«Зараз всі пацієнти чудово почувають себе, вони повернулися до повноцінного життя. Лікування принесло високі результати, що добре помітно на наших фотозвітах, – розповідає керівник проекту «Банк шкіри. Лікування опіків» Олексій Шершньов – Завдяки клітинним технологіям лікарі змогли якісно відновити пошкоджені тканини пацієнтам, адже зараз місця опіків вкриті дермою, а ні грубими рубцями, як це буває при подібних травмах. А це – зовсім інша якість життя. Крім того, при важких опіках клітинні технологій фактично рятують життя людини, швидко відновлюючи значні ділянки шкіри».

Постійний резерв Банку шкіри становить 5 млрд. Протягом 2015-2016 років у рамках проекту було виконано відновлення шкіри за допомогою клітинних технологій 12 пацієнтам, які отримали глибокі опіки до 43% поверхні тіла. Для цього було використано 0,9 млрд клітин, або 12,8% від резерву банку шкіри медичної компанії ilaya. Таким чином, у Банку шкіри ще залишається  4,1 млрд клітин, які використовуватимуться у майбутньому. Лікування виконувалося у Київському міському опіковому центрі під керівництвом професора Георгія Козинця.

Без вашої підтримки проекту і без фармацевтичної фірми “Дарниця”, нам би не вдалось створити Банк шкіри і втілити його в життя. Дякуємо всім меценатам і всім ти, хто допоміг грошима, чи поширенням інформації. Ви всі – наша перемога! Лише завдяки вам ми відчуваемо силу єдності. Нізький вам уклін!

За проектом “Банк шкіри” гроші вже давно зібрані, проект набирає обертів. Але в нас є ще проекти, котрі потребують фінансової підтримки. Зверніть увагу на лікування клітинними технологіями кінцівок за проектом “Біотех-реабілітація поранених”. Хлопцям потрібна ваша допомога!

Зробити внесок можна за цим посиланням:

 

 

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Банк шкіри

Регенерація шкіри після опіків за допомогою клітинних технологій

1 773 665 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше