Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кровомобіль

Небайдужі люди передали холодоагенти для Кровомобіля

Все більше небайдужих людей долучається до підтримки проекту “Кровомобіль“, що має на меті врятувати життя якомога більшій кількості важкопоранених військових, котрі потребують негайного переливання крові. На цей раз двоє добрих чоловіків Дмитро Бачинський і Денис Янковський – колеги ініціатора проекту “Кровомобіль” Ростислава Зауральського – допомогли проекту і передали 44 холодоагенти, тобто речовини, які при заморожуванні підтримують сталу температуру довгий час. З них шість холодоагентів гелевих по літру, всі інші – середнього розміру. Все це потрібно для транспортування компонентів та препаратів крові для військових в зоні АТО при кровотечі.

12345678901111

Денис Янковський (зліва) і Дмитро Бачинський (справа) та цілий ящик допомоги для проекту “Кровомобіль”

В свою чергу, ініціатор проекту “Кровомобіль” Ростислав Зауральський отримав допомогу для проекту від колег і вже встиг коротко поділився враженнями. “Отримали з Миколаєва холодоагенти. Проект набирає обертів. Велике дякую колегам”, – лаконічно написав Ростислав Зауральський на своїй сторінці в Facebook.

Благодійна допомога проекту холодоагентами з боку небайдужих громадян – це яскравий приклад того, що лише спільними зусиллями ми можемо реалізувати проект “Кровомобіль“. На обличчі волонтера Ростислава Зауральського, який тримає у своїх руках допомогу від добрих людей, написане просте і щире “дякую!”.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Холодоагенти для Кровомобіля – Ростислав Зауральський разом з ящиком допомоги

Друзі, долучайтесь до допомоги! Кровомобіль потрібен для того, щоб врятувати життя Героям, а не втратити ще одного в дорозі. Адже переливання крові – часто єдиний шанс «відтягнути час» та дати лікарям можливість надати необхідну допомогу. І Ваші внески дозволять придбати Кровомобіль, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО. Заздалегідь дякуємо за Вашу підтримку!

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
20/12/2016Акумулятори холоду44 2 112.00передали Ростиславу Зауральскому
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

520 792 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше