Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Другий народний снайпер

Багато корисних приладів передали снайперам

Знову волонтери People’s Project повернулися до своїх старих друзів із 101-ї Окремої бригади охорони генерального штабу Збройних Сил України. Проект “Другий народний снайпер” ми почали ще влітку 2014-го. До кінця жовтня була придбана більшість речей та приладів, а взимку ми трошки утеплили бійців. З вашою підтримкою ми зробили все можливе, щоб хлопці, від’їжджаючи на Схід, були тепло вдягнені та добре оснащені.

Можна було б вважати, що наша робота тут зроблена, але війна є війна. Після нашої останньої зустрічі хлопці пройшли багато боїв, але головним був бій за Дебальцеве. Завдяки приладам, які придбали на зібрані проектом гроші, під час виходу бійцям вдалося зберегти багато життів. Але, як і інші військові, виходячи з плацдарму вони багато втратили і знову потребували допомоги небайдужих людей.

Зараз снайпери проходять вишкіл у військовій частині та готові кожної миті виїхати на Схід. Коли точно це станеться – ми не знаємо, але ми не могли дозволити їм поїхати без нічого. Все, що ми придбали для них, а саме: два тепловізори Pulsar Quantum HD 50S, двоє окулярів нічного бачення Беломо NV/G-16m, приціли нічного бачення Pulsar Digisight 770 та 870 з вбудованим далекоміром з кронштейнами та 2 оптичні приціли Vector Optics Paladin 4-16×50 (приціли надав спонсор), було передане військовим. Захисники дуже задоволені та вдячні за підтримку.

А ми від їхнього імені дякуємо кожному, хто долучився та допоміг проекту!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Другий народний снайпер

Сучасне екіпірування для 40 професійних снайперів, яких буде відправлено для виконання бойових завдань в зоні Антитерористичної операції

в/ч А0139, в/ч А0666
993 507 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше