Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

Благодійний проект «Операція «Світло» гостро потребує вашої допомоги

«Операція «Світло» – той проект, за який у нас завжди щиро болить душа. Адже мова йде навіть не про порятунок конкретних людей – мова про допомогу лікарям, які рятують тисячі людських життів.

Ви бачите, в яких умовах тут рятують людей. Ці хірурги (як і тисячі інших) – без перебільшення, герої

Проект неквапно акумулює внески і наблизився до певного ювілею: наступна благодійна пожертва в рамках проекту буде вже сотою. Закликаємо зробити цей внесок саме вас! На даний момент сума на рахунку проекту вже перевищує 50 тисяч гривень, ще трошки – і ми вже зможемо придбати чи новісіньку лампу, чи чудовий операційний стіл. Поки лише щось одне, але ж, як кажуть на Сході, шлях у тисячу лі завжди починається з першого кроку.

1

Операційна «Біотеху». Для більшості українських державних лікарень, таке обладнання – нереальна мрія

До речі, нещодавно ми відзначили: у операційних клініки, де проходить лікування тяжкопоранених бійців проекту «Біотех-реабілітація поранених», встановлено практично такі ж столи, які ми плануємо придбати для Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги міста Черкаси. Фахівці «Біотеху» знаються на інноваційних технологіях і використовують у роботі найкраще та найзручніше обладнання – так, аби питання обладнання робочого місця не заважали робити основну роботу, рятувати людей від каліцтва. Хіба ж звичайні хороші лікарі звичайної державної лікарні, які рятують наші життя, не заслуговують на достойні умови роботи? Поки що ж відбувається абсолютно навпаки: от лише нещодавно ми розповідали моторошну історію про те, як операційний стіл у лікарні Черкас зламався просто під пацієнтом.

А от це гірка реальність сьогодення. Саме цю ситуацію ми й намагаємося змінити на краще

Ми ніколи не шельмуємо інші лікарні, і ставимося до обставин із розумінням – ну ясно, що не вистачає бюджетних грошей для того, аби разом і повністю оновити усі державні лікарні. Але ж людей там рятують щодня, у тих умовах, які уже є. Саме тому ми вважаємо, що допомогти лікарям – це дійсно хороша і потрібна справа. Сьогодні ми підтримаємо їх, а завтра вони врятують нас, наших близьких, чи іншу хорошу людину, бабцю чи дідуся, когось із тих, у кого немає грошей на лікування за кордоном. Ми вкотре звертаємося до вас – пожертви у рамках проекту «Операція «Світло» це прямі інвестиції у наше із вами здоров’я. Ніколи ж не знаєш, де тебе прихопить і хто врятує тебе від хвороби.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше