Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Гірська терапія

Це кінець: ми завершили черговий благодійний проект

Все. Кінець, фініта, зе енд, проект завершено. Це формальний звітний текст, за сухими словами якого – просто безодня тепла, вдячності і усвідомлення того, наскільки важливо робити добро, наскільки легко робити його спільними силами і скільки ж навколо хороших людей.

Ми остаточно дозібрали необхідну суму і фіналізували усі потреби проекту “Гірська терапія“. Віднині усі учасники проекту можуть розраховувати не лише на фахових інструкторів, а й на нормальне спорядження для участі у складних гірських походах. Самі ж походи – чудовий засіб для того, аби у багатокілометрових переходах горами трохи розтрусити своїх внутрішніх демонів, попрацювати з інструкторами з психологічної реабілітації, відновити довіру та відчуття братнього плеча, та і взагалі, відпочити й набратися нових вражень. І все це – для потреб ветеранів АТО, кожен з яких у якійсь мірі потребує психологічної реабілітації.

Щиро вдячні ініціаторам проекту – пані Наталі Салімовій та панові Сергію Нозі. Силами та ідеєю цих чудових кропивницьких волонтерів сама задумка втілилась у життя. Щиро вдячні кожному з вас, хто посильно долучився до збору коштів. Щиро вдячні партнерам, магазинам Терра Інкогніта, Робінзон та ПроТрек – за тепле дружнє ставлення, що вилилося у істотні знижки. Вдячні і магазину Горгани: вони хоч і трішки проспали замовлення, – менеджер і сам рушив в похід, – та ми ставимося до цього із розумінням, і маємо надію на хорошу дружбу з ними в майбутньому.

Отже, навіть у ці темні часи всі ми разом зробили ще одну велику й важливу добру справу і вкотре переконалися: разом, спільними силами, ми можемо все.

Вдячні усім!

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
24/10/2019Трекінгові палиці Fjord Nansen Gravel7 10 305.00Придбали та передали
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Гірська терапія

Допомога волонтерам у організації реабілітаційних походів для військових та ветеранів.

111 978 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше