Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

Скаржився на сміття, а отримав нову дорогу! Перемога «Каратєля»

Масштабних наслідків досягла заявка від пана Олександра з Києва про «сміття та фрагменти будівельних матеріалів на дорозі» за адресою провулок Десятинний, 7. Звернення до Київської міської державної адміністрації щодо розкиданого сміття в самому серці столиці призвело до того, що під час перевірки фактів, які представили юристи проекту «Каратєль», виявилося, що за вказаною адресою, не просто незадовільний санітарний стан – там ще й відсутня асфальтована дорога!

01

Як нас поінформували в листі, пошкодження проїзної частини сталося внаслідок «прокладання інженерних мереж до житлових будинків». І ось тут відповідальні за Шевченківський район особи пішли далі прохання прибрати сміття: дорога була не тільки розчищена від залишків, але й заасфальтована.

19731785_1472214559492325_7349871663304705243_n

 

Насправді, у Шевченківській районній державній адміністрації зробили навіть більше, аніж просто прибрали побутові відходи, як було зазначено у зверненні. Нехай і знадобилося на це майже два місяці. «Каратєль» з паном Олександром отримали фотодоказ рівнесенького автошляху. Тож мешканці провулку тепер знають, кому дякувати і за чистоту, і за відновлену дорогу.

1

Різниця помітна, чи не так? Можливо, і ви кожен день проходите повз незначне, на вашу думку, порушення, яке «прикриває» більшу проблему. Тож не будьте байдужими – завантажуйте додаток «Каратєль» на iTunes чи на Google Play та карайте!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше