Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

Додаток «Каратєль» допомагає боротися з наркотиками

Останнім часом міські паркани, стіни будинків та гаражів рясніють надписами. Виглядають вони, як недолугі творіння графітиста-початківця. Та насправді це – контактні дані розповсюджувачів наркотичних засобів. Отак просто мережеві «торговці» й рекламують наркотики: на стіні житлового будинку, паркані дитячого майданчику чи от на опорах мосту, як от нещодавно помітили користувачі «Каратєля» в Києві поблизу проспекту Степана Бандери, 20-Б.

1

Небайдужий киянин відреагував миттєво: сфотографував написи та надіслав скаргу за допомогою додатку «Каратєль». Далі за справу взялася команда юристів. Вони склали звернення та підключили до вирішення питання Київську міську держадміністрацію, Оболонську райдержадміністрацію, КП «Київавтошляхміст» та Комунальну корпорацію «Київавтодор». 

2

Вже за два тижні киянин отримав фото на підтвердження того, що написи зникли.

3

Друзі, просимо вас звертати увагу на подібні написи! Це не просто графіті місцевих хлопчаків, які псують зовнішній вигляд міста. Це оголошення про продаж наркотичних речовин у відкритому доступі. Тобто реальна небезпека, з якою варто боротися всіма доступними методами. Нехай фізично наркоторговцями займається поліція, наша з вами справа – вчасно звернути увагу відповідних органів на це неподобство. Зробити це дуже просто – вистачить кількох кліків у додатку, який можна завантажити на iTunes чи на Google Play. Нагадуємо, що додаток абсолютно безкоштовний, але ви можете підтримати команду юристів «Каратєля» фінансово – адже саме вони до останнього борються за виконання ваших вимог.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше