Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

Дві тисячі врятованих життів: підсумки благодійного проекту 15 місяців потому

Понад рік минув від того часу, як ми з вами завершили благодійний проект «Операція «Світло». У ході цієї ініціативи ми допомогли лікарям Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги та обладнали три хірургічних операційних блоки новими лампами та операційними столами.

З чого ми починали: стіл ламається просто під пацієнтом, хірург кидає операцію і лізе його ремонтувати

Тепер ми можемо зізнатися чесно: тоді ми дуже сумнівалися, чи варто узагалі братися за цей проект. Звичайна лікарня, яких в Україні сотні, якщо не тисячі. Занедбане обладнання, але ж є і гірше. Лампи, що ледве жевріють, столи, які хірург ледь не мусить тримати руками, аби пацієнт не впав долі під час операції – це, звісно, жахливо, але для багатьох державних лікарень це реалії сьогодення. Чи відгукнулися б люди, чи перейнялися б проблемами лікарів, які, замість рятувати людей, мусять рятувати лікарню?

Ми вдячні вам за хороший та щедрий відгук. Щойно ми розпочали проект, як одразу ж зібрали суму, необхідну для купівлі одного з комплектів. Доки робітники монтували новісінькі лампу та стіл у операційній, як до проекту долучилися наші добрі друзі: благодійний фонд «Допомагати просто», і одразу ж оплатили купівлю ще частини обладнання. Зрештою сам благодійний проект «Операція «Світло» було завершено у рекордно короткі строки: лише трохи більше, аніж за два місяці. Держава, Мінохорони здоров’я, чиновники від медицини? Ні, жодної участі, допомоги чи хоча б пропозиції – все це ми з вами зробили самі.

Пан Ігор Гайда, натхненник усього проекту і просто чудовий хірург, на робочому місці

З тих пір, за 15 місяців потому, лікарі врятували дві тисячі людських життів. Понад дві тисячі пацієнтів отримали кваліфіковану допомогу хороших молодих спеціалістів, які працювали у людських умовах і не оглядалися на те, чи не задушить пацієнта старою лампою, чи не лусне під ним навпіл стіл, а просто робили свою справу. «Даний проект дав нам віру, що ми не одні на фронті війни з хворобами за життя пацієнтів. Ми маємо величезне натхнення працювати і далі в напрямку удосконалення медицини. Дякуємо нашим волонтерам)» – таке пише пан Ігор Гайда, хірург, який і став натхненником усього проекту.

Тепер нашої з вами допомоги гостро потребують кілька малюків чи не щодня

Ми ж своєю чергою вирішили не зупинятися на досягнутому. Зараз ми закликаємо вас згуртуватися і допомогти вже малюкам. Мова про новонароджених: у рамках нового благодійного проекту «Допоможи мені дихати» People’s Project збирає кошти на те, аби придбати портативний малоінвазивний газоаналізатор для Київського пологового будинку №3. Цей прилад дасть можливість контролювати вміст газів у крові породіллі та малюка, оперативно скоригувати терапію при пологах з ускладненнями та уникнути надсерйозних уражень та ускладнень, що можуть скалічити дитину до кінця її днів. Сума до збору невелика, але ж цей прилад рятуватиме долі та життя малюків. Усі деталі проекту за посиланням, там же можна дієво допомогти. Друзі, будь ласка, долучайтеся – це дуже важливо!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше