Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Генератори для захисників Маріуполя

У мирному житті всі ми сприймаємо електрику за належне. Сонно виповзти на кухню увечері, намацати вимикач, примружити очі від яскравого світла. Невдоволено гортаючи соцмережі у смартфоні, клацнути електрочайником. Звічно, зручно — все, як і має бути.

На передовій же електрика це практично розкіш. Там це поняття набуває особливого змісту. Тьмяною лампочкою освітити бліндаж. Зарядити рацію чи телефон, підсушити вимерзлі берці. Підживити батареї прицілу, прилади нічного бачення, тепловізори. Всі ці питання легко втрачають свою актуальність, якщо світла нема взагалі. І тому розмірене гудіння генератора на тимчасовому опорному пункті безпомилково вказує, що хоча б ці питання у бійців закрито. Електрика на фронті – це питання життєвої необхідності.

in

Саме тому «People’s Project» продовжує постачати генератори у війська. На цей раз три генератори отримали бійці 701 окремого батальйона морської піхоти.

Це значить, що на ще трьох опорних пунктах під Маріуполем буде звучати те саме рівномірне та заспокійливе гудіння. Може, це й не промислові генератори, може, їхньої потужності і не вистачить на надзадачі, проте хоча б першочергові потреби морпіхів буде задоволено. Це значить, що прилади нічного бачення та тепловізори будуть заряджені, що снайпер і далі зможе вицілювати диверсантів у теплоприціл, а рації завжди будуть на зв’язку. Це значить, що ми з вами хоч трохи полегшили життя наших бійців.

Вони ніколи не забувають, що усе необхідне купується на ваші пожертви. І вони завжди щиро вам вдячні.

У середу ми їдемо до бійців у Маріуполь. Зважаючи на близьку зиму та оперативні потреби, мусимо привезти морпіхам іще кілька необхідних позицій. Що саме — ви завжди можете уточнити в переліку проекта «Захисники Маріуполя».

Якщо вам небайдужа доля наших хлопців, якщо маєте можливість взяти участь і допомогти нашим захисникам найнеобхіднішим, – ми завжди вдячні вам. Адже ви допомагаєте не комусь чужому — ви допомагаєте хлопцям, які іноді ціною життя захищають наш із вами спокій. Долучайтеся до проекту «Захисники Маріуполя» – допоможемо нашим захисникам разом! Кожна гривня та поширення – величезний внесок у спільну Перемогу!

Слідкуйте за нашими новинами на цьому сайті та в соцмережах. Там досяжно значно більше, ніж дозволяє бачити телевізор: ми є у FacebookTwitter, YouTube, Instagram

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
27/09/2016Дизель генератор Forte FGD6500E2 31 700.00передали до до в/ч 2802
27/09/2016Дизель генератор Forte FGD6500E1 0.00передали до до в/ч 2802
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше