Для чого це потрібно
Маріуполь — ключовий пункт оборони на межі з територіями тимчасово окупованого Донбасу. І якщо знавіснілий російський звір таки наважиться на ривок, наше завдання зробити так, аби цей шматок намертво застряг у його горлі. На щастя, перша спроба захоплення Маріуполя виявилася для окупантів невдалою. Сили добровольчих батальйонів всього за кілька годин зачистили місто від зграї самовпевнених терористів та їхніх російських вожаків.
Та друга спроба може бути більш серйозною — всі ми знаємо, що за спинами бойовиків ховаються потужні з’єднання регулярної російської армії.
Розташування Маріуполя зумовлює те, що ворог загрожує йому одразу з двох напрямків — орди терористичних військ можуть сунути сушею, в той час, як з боку моря вдарить морський десант. Саме тому оборона міста є складною задачею, яка під силу тільки справжнім професіоналам.
Лінійний батальйон піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти якраз із таких. В разі небезпеки саме морпіхи зможуть ефективно відбити атаку і з суші, і з моря. Батальйон вже добряче нюхнув пороху на передовій — саме його бійці брали участь у запеклих боях під Широкіно, Комінтерново, Піщевиком. Саме ці морпіхи відбили у ворога левову частку територій та відсунули ворога подалі від Маріуполя. То ж кому, як не їм, довірити оброну міста?
Славний батальйон і своїм командиром. Віднедавна його очолив легендарний офіцер ЗСУ майор Вадим Сухаревський. Саме йому першому за усю війну стало рішучості, всупереч всім наказам, відкрити вогонь по загарбниках. Саме він врятував від неминучої смерті офіцерів ЦСО СБУ «А» і першим показав, що окупанти теж не безсмертні, що з ними можна і треба воювати.
Це сталося 13 квітня 2014, тоді він був старшим лейтенантом 80-ої бригади. Зараз вже майор командує батальйоном 36-ої бригади і має на меті зробити його кращим бойовим підрозділом ВМС. People’s Project вирішив допомогти та долучитися до оснащення батальйону, перед яким ставлять дуже серйозні задачі.
На що збираються кошти
Зважаючи на загальну ціну питання, на те, наскільки важливою є нова місія батальйону, бійці потребують нашої посиленої допомоги. Вже у найближчий час ми мусимо передати їм технічні засоби, оптику та амуніцію для посиленого захисту Маріуполя. Для цього нам вкрай необхідна підтримка небайдужих людей. Лише із вами ми можемо підвищити боєздатність цілого підрозділу та забезпечити бійцям комфортні умови побуту.
- 06Березня2018
Бюджет проекту збільшений на 18 630 грн. Після актуалізації потреб підрозділу, перелік необхідних позицій було змінено. Замість двох тепловізорів до бюджету додали гіростабілізований підвіс з тепловізійною камерою для коптера PC-1, а один тепловізор був замінений на більш актуальну модель Pulsar Helion XP50.
- 10Січня2018
Бюджет проекту збільшений на 11 279 грн. Після перегляду бюджету проекту, прибрані неактуальні позиції, натомість додали три планшети з картами пам'яті та компютер для встановлення спеціалізованих програм.
- 18Вересня2017
Бюджет проекту збільшений на 105 864 грн. До бюджету додали потреби снайперського підрозділу батальйону, а саме: далекоміри Leica 2000, метеостанції Kestrel 500 BT, глушник ASE та кейс для гвинтівки MEGA line.
- 09Серпня2017
Бюджет проекту збільшений на 33 463 грн. До бюджету проекту додали дві нові позиції, а саме: ноші медичні та платформа для завантаження нош до автомобілю. Ці прилади використають для комплектації медичного автомобіля батальйону.
- 15Червня2017
Бюджет проекту збільшений на 31 399 грн. До бюджету додали комплект шин та дві запаски для раніше переданого в рамках проекту автомобілю Ford.






























































Загалом 2 623 510.00 грн
Обговорення проекту