Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

GoPro для сміливця

Герой проекту People’s Project допоміг посадити злочинців за грати

Наприкінці минулого літа у Миколаєві трапилася подія, яка сколихнула всю Україну. Двійко мажорів влаштували в центрі міста справжню бучу: побили машину таксі, чіплялися до перехожих, комусь зацідили кулаком у обличчя, а нерішучих поліцейських, які не ризикнули втрутитися і припинити свавілля, молодики просто цинічно зматюкали. Згодом один із них все ж рушив до райвідділку у кайданках, а другий, схоже, що напідпитку, поїхав за другом за кермом власного авто. Обоє поводилися так, наче ні закон, ні здоровий глузд над ними сили не мають. А отже – свавілля лишиться безкарними. Час плине, і ситуація набирає розвитку.

Може б, звісно, цю ганебну ситуацію і зам’яли – якби не одне маленьке «але». Завдяки сміливому очевидцю, який навіть попри погрози знавіснілих хуліганів відзняв усе на власний телефон, відео втрапило в інтернет. А вже там воно валом прокотилося усіма ЗМІ та соціальними мережами. Свого часу ми відкрили спеціальний благодійний проект «GoPro для сміливця», у рамках якого зібрали кошти, придбали екшн-камеру GoPro останньої моделі та вручили її сміливому свідку. Ми вважаємо, що подібні вчинки – не боятися, не приховувати, проявляти сміливість і захищати і свої, і інших права – це вчинок, гідний справжнього Громадянина суспільства і прояву щирої подяки.

MZHR

Підсудні Артем Слободяник (ліворуч), Геннадій Сімов (праворуч) на засіданні суду. Фото: depo.ua

Більше того: розголос, вчинок та відео свідка допомогли і правосуддю, хоча просто обурених було набагато більше аніж тих, хто був готовий до реальних дій. У перші ж дні поліцейські, які згайнували професійну честь і відверто побоялися протистояти порушникам закону, зазнали цілого ряду дисциплінарних покарань: когось засоромили суворими доганами та іншими санкціями, декількох несміливців і зовсім попросили із поліцейських лав. Днями ж, як повідомляє судовий портал, суддя Центрального районного суду Миколаєва нарешті винесла вирок у справі і самих хуліганів. Не обійшлося, не залякали: обом молодикам, звинуваченим у злісному хуліганстві, суд дав по два роки в’язниці. Цілком імовірно, що подальші судові інстанції можуть змінити первинний вирок. Та цей прецедент щодо того, аби порушники не уникали покарання ще навіть до суду, нам відверто до душі.

Не бійтеся добрих справ. Робіть сміливі вчинки. Міняйте навколишній світ на краще – хай навіть, здавалося б, у дрібничках. Зрештою, ваша сміливість не лишиться непоміченою.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

GoPro для сміливця

Придбання камери GoPro для сміливця, який не побоявся проявити громадянську позицію

8 755 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше