ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

GoPro для сміливця


61 осіб

вже зробили внесок

8 903 грн

з 8 755 грн необхідних

101% зібрано

оновлено 19.09.2016 о 15:34
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

Організатор проекту

People's Project

+380 97 334 26 04

Для чого це потрібно


Молодий хлопчина не побоявся знімати витівки п’яних хуліганів, не посоромився нагадати офіцерам поліції про виконання обов’язків, не полінувався поїхати до відділку, аби не дати зам’яти справу. Ми збираємо кошти, аби придбати action-камеру GoPro і відзначити мужній вчинок справжнього громадянина.

На що збираються гроші


Тридцятого серпня мережею валом прокотилося обурливе відео. Пізнім вечором на одній з вулиць Миколаєва розгулялися п’яні мажори. Молодики пошкодили чужий автомобіль, ображали перехожих та навіть побили одного із присутніх просто на очах у поліції. Натомість численні патрульні, що прибули на місце події, повелися на диво пасивно — вони побоялися припинити хуліганські дії молодиків, а згодом практично відпустили одного із хуліганів. Вся ця подія збурила суспільство і полишила по собі цілий ряд запитань — як стосовно конкретних нерішучих патрульних, так і до нормативної бази, яка у цілому регламентує дії поліції у подібних випадках.


Нижче можете переглянути саме відео. Ми роздумували, чи варто приховувати люті матюки та погрози, якими щедро приправлена мова учасників подій. Зрештою, вирішили показати все без купюр: аби ви зрозуміли, якого рівня сягає агресія п’яних мажорів, спрямована на нашого героя та оточуючих.

Всі ми прагнемо побудувати громадянське суспільство, у якому панує верховенство права. На превеликий жаль, ще з радянських часів у нас склалася практика замовчувати подібні «незручні» ситуації за участю правоохоронців. І саме розголос став основною зброєю громадян у боротьбі зі свавіллям. Цей інцидент залишився б непоміченим, якби не відважний хлопчина, студент юридичної академії, який опинився на місці події та відзняв усе від початку і до кінця. Незважаючи на прямий контакт із хуліганами, на агресію та відверті погрози, на небажання офіцерів поліції виконувати свої обов’язки, автор відео не лише продовжував зйомку на місці події, а й рушив за порушниками до відділку поліції.

На даний момент і стосовно «мажорів», і стосовно нерішучих поліцейських триває слідство. Чи було б це можливим, якби не зйомка подій?

Ми вважаємо, що зйомка п’яних та агресивних молодиків, попри погрози, вимагає певного рівня відваги. Ми вважаємо, що ми не маємо кожного разу нагадувати офіцерам поліції про виконання своїх прямих обов’язків. Ми вважаємо, що подібний прояв громадянської активності необхідно відзначити. Саме тому ми збираємо кошти, аби придбати action-камеру GoPro та і передати її автору відео у якості подяки. Нам необхідно зібрати лише частину коштів — адже у проекті бере участь компанія «Екстрім Прайд», ексклюзивний дистриб’ютор обладнання GoPro в Україні. Компанія фінансує частину проекту та надає кваліфіковані технічні консультації.

Ми щиро сподіваємося, що такий спосіб дії, — не мовчати і не приховувати, — дійсно стане основою нашого майбутнього громадянського суспільства. Якщо ви згодні з цим твердженням, якщо ви вважаєте, що подібна сміливість мусить бути віддячена — долучайтеся до проекту!GoPro hero4 session
GoPro hero4 session
сплачено 100%
1/1 шт.
5 709 грн
враховуючи 15% ПДВ та 1,5% військовий збір
Набір рамок для GoPro RP Frame Kit
Набір рамок для GoPro RP Frame Kit
сплачено 100%
1/1 шт.
1 219 грн
Кріплення для GoPro Chest Mount Harness
Кріплення для GoPro Chest Mount Harness
сплачено 100%
1/1 шт.
1 828 грн

Загалом   8 755.00 грн


Обговорення проекту

Новини проекту


Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок:26003053224351
Призначення платежу: Благодійний внесок. “GoPro для сміливця”

SWIFT-переказ у USD

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA
Account: UA803266100000026009053209659
Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank, New York
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-1-000080
Description: Donation for ‘GoPro for the brave’ project

SWIFT-переказ у EUR

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA
Account: UA413266100000026009053206287
Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: Commerzbank AG,Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400 8867 00401
Description: Donation for ‘GoPro for the brave’ project

Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...