Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

GoPro для сміливця

Проект «GoPro для сміливця» успішно завершено

Наш черговий соціальний проект завершено. Днями наш волонтер передав герою проекту «GoPro для сміливця» action-камеру, яку ми придбали за ваші пожертви. До камери долучилися подарунки від спонсора: компанія «Екстрім Прайд» оплатила два комплекти надійних додаткових кріплень, які дозволять зі зручністю використовувати її за будь-яких екстремальних умов.

Героєм досить нетипового для нас проекту став молодий хлопчина, студент Миколаївської юридичної академії. Ще наприкінці серпня, пізнім вечором, на одній з вулиць Миколаєва розгулялися п’яні мажори. Молодики пошкодили чужий автомобіль, ображали перехожих та навіть побили одного із присутніх просто на очах у поліції. Натомість численні патрульні, що прибули на місце події, повелися на диво пасивно — вони побоялися припинити хуліганські дії молодиків, а згодом практично відпустили одного із хуліганів. А от наш герой не розгубився: попри погрози п’яних та агресивних молодиків, він відзняв усю подію до кінця і, зрештою, не побоявся супроводити мажорів аж до поліційного відділку.

Насьогодні проти п’яних молодиків порушено карне(чи адміністративне?) провадження, вони перебувають під домашнім арештом і очікують вироку суду. Не забули і про нерішучих патрульних: дехто з них отримав серйозні дисциплінарні стягнення, дехто і зовсім полишив лави поліції. На превеликий жаль, у нашому суспільстві подібні інциденти трапляються досить нерідко, адже мажори часто уникають відповідальності практично за будь-які протиправні дії і заздалегідь вважають себе недоторканими. У нашому ж випадку покарання стало можливим виключно завдяки суспільному резонансу, до якого і призвело відео, відзняте нашим героєм. І от саме за це ми й вирішили подякувати хлопцеві таким символічним і корисним подарунком, як камера.

in-gopro1

Сам хлопчина обійшовся без зайвого пафосу і навіть трошки розгубився від такої уваги до себе. У своєму вчинку він не бачить нічого особливого – каже, просто діяв, як підказувала йому совість. Що ж, сподіваємося, такі підказки стануть дедалі частішими у нашому суспільстві. Може, так ми і побудуємо справжнє громадянське суспільство?

Слідкуйте за нашими новинами на цьому сайті та в соцмережах. Там досяжно значно більше, ніж дозволяє бачити телевізор: ми є у FacebookTwitter, YouTube, Instagram

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
09/09/2016GoPro hero4 session (враховуючи податок на додану вартість)1 5 709.00передали
09/09/2016Набір рамок для GoPro RP Frame Kit1 1 219.00передали
09/09/2016Кріплення для GoPro Chest Mount Harness1 1 828.00передали
Підтримати інші проекти
Проект завершено

GoPro для сміливця

Придбання камери GoPro для сміливця, який не побоявся проявити громадянську позицію

8 755 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше