Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

Додаток «Каратєль»: тепер і в громадському транспорті

Проект «Каратєль» починає співпрацювати з комунальними підприємствами у містах України. Першими випробують онлайн-систему покарання Київ та Житомир. Зовсім скоро для мешканців столиці та житомирян запрацює окремий розділ в додатку «Каратєль», де приймаються скарги щодо порушень у громадському транспорті.

24799458_1395475133914038_8392117468265048527_o

Зробити це можна буде у декілька кліків – так само просто, як і всі інші дії в додатку. Щоб скарга якнайшвидше дійшла до адресата, необхідно буде заповнити три рядки: що сталося, номер маршруту, державний номер транспортного засобу або його бортовий номер. Навіть фото порушення додавати не обов’язково. Але якщо фото чи відео необхідні для ілюстрації порушення – можна додати і їх.

5

Скоро в меню «Каратєля» з’явиться нова кнопка – для скарг на порушення в громадському транспорті

Всі заявки, надіслані через додаток «Каратєль», не проходитимуть додаткове опрацювання юристами проекту, а одразу ж потраплятимуть безпосередньо до комунальних підприємств «Житомиртранспорт» та «Київпастранс».

До речі, в Житомирі нещодавно впровадили «е-квиток» в громадському транспорті та обладнали маршрутки терміналами для безготівкової оплати проїзду. Дуже зручно: зайшов, розрахувався карткою, не відволікаючи водія та не шукаючи дрібні купюри, і отримав квиток (а часто ви бачите, щоб водій маршрутки давав квиток?)

Untitled-1

Сподіваємося, це лише початок, і зовсім скоро кожне українське місто, крок за кроком, стане зручним та європейським. Але це станеться, тільки якщо планомірно звертати увагу на всі порушення – та усувати їх. От в цьому ви, друзі, і можете допомогти! Завантажуйте додаток на iTunes чи Google Play та допомагайте зробити українські міста кращими! Додаток абсолютно безкоштовний, але ви можете допомогти проекту «Каратєль», пожертвувавши суму на ваш розсуд – для функціонування команди юристів, які роблять усю паперову роботу за вас і стежать, аби скарги були закриті.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше