Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

«Каратєль» покарав героїв парковки

Найбільше звернень «Каратєль» зареєстрував у категорії «Порушення правил паркування». Г Причому найбільше непокоять «герої паркування» саме столичних користувачів додатку, натомість Управління патрульної поліції в м. Києві поки що тільки дає відписки. «Співробітники управління відповіли на понад 260 звернень. І у всіх випадках вони відмовилися здійснювати будь-які дії для того, щоб предметно розглянути надану нами інформацію про порушення правил парковки автомобілів в столиці», – зазначає ініціатор проекту Андрій Богданович.

Але команда проекту «Каратєль» має й успішні справи, доведені до кінця. Дивіться, кого вже покарано!

м.Львів. Паркування на газоні

1.1порушення

24 квітня до «Каратєля» надійшла скарга на парковку машини на газоні. Відповідь від Управління патрульної поліції Львова команда юристів проекту отримали 2 червня. В результаті – власник автомобіля оштрафований.

м.Харків. Паркування на тротуарі, що заважало руху пішоходів

2.1порушення

13 травня користувач поскаржився припарковану на тротуарі машину, яка заважала руху пішоходів. Відповідь від Управління патрульної поліції отримали 2 червня. Результат – постанова про накладення адміністративного стягнення.

м.Нетішин, Хмельницька область. Паркування на газоні

3.1порушення

23 квітня «Каратєлю» прийшла скарга на автомобіь, що запаркувався на газоні в місті Нетішин. Нетішинський відділ поліції відповів 13 травня. В результаті склали протокол про адміністративне правопорушення.

м.Харків. Паркування на тротуарі, що заважало руху пішоходів

4.1порушення

Звернення зі скаргою на парковку на тротуарі надіслали 11 травня, а відповідь від Управління патрульної поліції Харкова отримали 19 червня. В результаті власник одного з двох авто надав письмове пояснення, його притягнули до адміністративної відповідальності.

м.Львів. Перекриття велосипедної доріжки

5.1порушення

16 травня «Каратєлю» поскаржилися на перекриття велосипедної доріжки. Управління патрульної поліції Львова відповіло 21 червня. Результат – постанова про адміністративне правопорушення.

Початок, як бачите, покладено – працюємо далі! Завантажуйте додаток «Каратєль» на iTunes чи на Google Play абсолютно безкоштовно. Та тисніть зелену кнопку, аби допомогти вирішити ще більше нагальних проблем!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше