Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

Киянин покарав столичний супермаркет завдяки додатку «Каратєль»

Небайдужий киянин за допомогою мобільного додатку «Каратєль» надіслав скаргу про аварійний стан огорожі одного зі столичних супермаркетів «Сільпо», що знаходиться за адресою вул. М. Малиновського, 34. Будь-якої миті бетонна огорожа супермаркету могла просто впасти на людей і покалічити їх. Юристи мобільного додатку «Каратєль» опрацювали заявку користувача і звернулися до місцевої влади, а також направили скаргу до мережі супермаркетів «Сільпо», і в результаті отримали відповіді від установ.

18404021_1410291632351285_4623685039666935764_o

Обережно. Той самий небезпечний бетонний паркан «Сільпо», що ледве тримається

Цілих 10 діб знадобилося на відповідь від адміністрації супермаркету «Сільпо», хоча спочатку вона обіцяла надати відповідь лише за добу. Керівництво магазину «Сільпо» запевнило, що питання огорожі «знаходиться на стадії вирішення».

18404232_1410291609017954_1320974983695115583_o (1)

«На стадії вирішення». Відповідь супермаркету «Сільпо» щодо небезпечної бетонної огорожі. 

Це дійсно виявилося не формальною відпискою – «Сільпо» по-справжньому взявся за вирішення проблеми паркану. Не останню роль у цьому зіграло й те, що заступника керуючого супермаркету було покарено – на нього склали адміністративний протокол.

Лист із відповіддю від Оболонської районної держадміністрації повідомляє, що аварійну плитку прибрано і вже розпочато ремонт огорожі. Дана інформація надійшла до Оболонської РДА від директора з адміністративної діяльності супермаркету «Сільпо».

7hq.screenshot_477.inettools.net.resize.image

Вже є перші результати. Уривок із листа-відповіді Оболонської РДА

Друзі, ми не збираємось зупинятись на цьому. «Каратєль» буде слідкувати за тим, чи виконає супермаркет «Сільпо» свою обіцянку, відремонтувати паркан, до кінця. Але ефективність роботи мобільного додатку очевидна – місцеві органи влади, як і належить, обробили запит і посприяли вирішенню проблеми. Не ухилився від своїх обов’язків і супермаркет «Сільпо».

Ось так легко і швидко, лише надіславши скаргу через мобільний додаток «Каратєль», будь-яка людина може вирішити будь-яку проблему – від небезпечного паркану, про який ми написали цього разу, до вимагання хабара, продажу простроченого товару, порушення правил паркування, ями на дорозі, куріння в закладах харчування і навіть звичайного хамства.

Звісно ж, робота цілої команди юристів, яка абсолютно безкоштовно для громадян допомагає їм вирішувати нагальні проблеми, потребує певних витрат. Саме тому волонтери People’s Project і долучилися до ініціативи покарання будь-яких порушників. Ваші пожертви на рахунок проекту «Каратєль» необхідні для підтримання роботи мобільного додатку. Без ваших благодійних внесків ця прекрасна ініціатива просто не зможе існувати.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше