Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Сім коптерів PC-1

Квадрокоптер PC-1 розкрив приховані позиції бойовиків

Робота розвідки – таємниця за сімома печатями. Та час деяких службових таємниць спливає: оперативні задачі виконано, і результатами роботи можна поділитися із широким загалом. Однією з таких таємниць поділилися з нами наші друзі-розвідники — зі зрозумілих міркувань, ані підрозділу, ані позицій ми не називаємо.

4

«Смердюче лігво безпритульних»: саме на таких позиціях терористи чатують на наших бійців

Фото зроблено за допомогою безпілотника РС-1 – розробки українських волонтерів «Народного проекту». Місцина, зображена на фото, на перший погляд схожа радше на смітник, де окопалися безпритульні. Хтось далекий від військової справи певно розсміється уголос — оце перемога, сфотографували смердюче лігво бомжів. Та розвідники дотримуються іншої думки: адже на фото зафіксовано опорний пункт терористів, на наших бійців тут чатує прихована смерть. Дані координати вже нанесено на оперативні карти. Ми певні — чим більше даних збере наша розвідка, тим легшим буде майбутнє звільнення нашої землі від окупантів.

1

Легкий та непомітний безпілотник – перший помічник армійського розвідника

Варто відзначити, що фото ми отримали за принципом «послуга за послугу». В рамках проекту «Сім квадрокоптерів РС-1», ми передали один із перших апаратів у підрозділ розвідки на передовій. І от, наша машинка успішно працює на фронті і по сьогодні. До речі, до війська ми його відправляли аж двічі: вже після того, як квадрокоптер відправився на позиції і відлітав певний час, ми внесли у загальну конструкцію певні вдосконалення. Тож цей квадрокоптер ми принагідно забрали назад, і провели апгрейд: зокрема, встановили камеру більшої роздільної здатності, що дозволяє отримувати чіткіші знімки на більшій відстані. Звісно ж, після модернізації наш маленький друг повернувся до нових власників, і по сьогодні він служить їм вірою й правдою.

2

Компактний та надійний, РС-1 розгортається у бойове положення менш, ніж за дві хвилини

Саме такий квадрокоптер ви можете подарувати й іншим підрозділам: адже запити на легкий та непомітний розвідувальний апарат продовжують надходити до «People’s Project». Розвідники виявлять приховані позиції ворога, зможуть адекватно оцінити сили окупанта і прорахувати усі несподіванки — тільки уявіть, скільки наших захисників ви врятуєте своїми пожертвами!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

1 122 965 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше