Для чого це потрібно
People’s Project майже з самого початку свого заснування переймався проблемами повітряної розвідки. Ми запустили та реалізували декілька успішних проектів в цьому напрямку і ні на мить не припиняли розробляти нові рішення, враховуючи найгостріші проблеми військових та їхні прохання. Важливо розуміти, що всі проблеми фронту одним типом БПЛА вирішити неможливо, універсальних та одночасно ефективних рішень не існує. Важливо, щоб бійці мали саме той апарат який відповідає специфіці їхніх завдань та місій.
Для розвідувальних операцій, що проводяться на лінії зіткнення оперативними розвідгрупами, навряд чи підходять великі, хоч і потужні пристрої. Зрозуміло, що швидко пересуватися та міняти місце дислокації з величезною "пташкою" щонайменше незручно. Постало питання розробки компактного літального апарату, що поєднає в собі всі переваги невеликих БПЛА та достатньо серйозні технічні характеристики. Так з’явився складаний коптер рюкзачного типу PC-1 від компанії Укрспецсистемс.
Коптер PC-1 стане у нагоді мобільним та розвідувальним підрозділам для проведення розвідки місцевості; будь-яким підрозділам, що знаходяться поблизу лінії фронту для огляду місцевості навколо табора, для виявлення та відстеження ворожої техніки та людської сили на невеликих відстанях.
Коптер має складану конструкцію, легко вміщується в наплічник та швидко розгортається. Для того, щоб привести коптер в готовність потрібно не більше 3 хвилин. Коптер комплектується гіростабілізованим підвісом з 10х камерою.



- Вбудований 2-вісний гіростабілізований підвіс
- Денна камера з 10-кратним збільшенням
- Цифровий захищений канал зв’язку
- Кодований відеосигнал
- Дальність прийому сигналу відео та керування – 5 км
- Програмування маршруту
- Компактний складаний дизайн

Відео розгортання та польоту нашого коптера

- Складаний коптер PC-1
- Вбудований двовісний підвіс
- Денна камера з 10-кратним збільшенням
- Наплічник
- Пульт керування коптером
- Екран 7" для перегляду відео в реальному часі
- Планшет з операційною системою Android
- 2 батареї 6 500 мА*г
- Зарядний пристрій
- USB модуль телеметрії
На що збираються кошти
Група ентузіастів, що об’єднались в компанію Укрспецсистемс, спеціально для військових, з урахуванням всіх їхніх потреб та зауважень, розробили чудову модель коптера РС-1 На даний момент ми збираємо кошти на виготовлення семи одиниць коптерів цієї моделі. В комплект поставки коптера входять всі вищезазначені позиції, за необхідністю комплектація може доповнюватися.
Ми маємо чітке розуміння та досвід в виробництві БПЛА, який використовуємо для підвищення боєздатності наших збройних сил.
Тестування коптера PC-1 під час дощу
- 05Серпня2019
Бюджет проекту зменшений на 222 250 грн. Кількість коптерів за бюджетом проекту зменшена на один.
- 09Липня2018
Бюджет проекту збільшений на 111 000 грн. Через заміну комплектуючих октокоптера вартість одного БПЛА зросла із 194 500 гривень до 250 000 гривень.
- 24Березня2017
Бюджет проекту збільшений на 108 965 грн. До бюджету додали витрати на ремонт та модернізацію одного з вже переданих евадрокоптерів.
- 18Січня2017
Бюджет проекту збільшений на 260 003 грн. Враховуючи досвід використання коптерів в АТО ми удосконалили конструкцію та відтепер замість квадрокоптерів виробляємо октокоптери PC-1.
- 02Вересня2016
Бюджет проекту збільшений на 250 000 грн. В зв'язку із зростаючим попитом на складані коптери ми збільшили кількість безпілотників в бюджеті проекту з п'яти до семи.



Загалом 1 122 965.00 грн
Обговорення проекту