Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Гірська терапія

Майже готові: основну частину спорядження зібрано!

І знову час хороших новин. Вже першого липня чергова група ветеранів АТО вирушає у похід українськими Карпатами. Протягом двох тижнів учасники походу милуватимуться краєвидами, пройдуть досить протяжний маршрут різного ступеню складності, матимуть змогу здолати виклики дикої природи та проявити себе у різних ситуаціях – як поодинці, так і з відчуттям братнього плеча поруч. Все це – у рамках благодійного проекту “Гірська терапія“, чином якого ми прагнемо долучитися до процесу психологічної реабілітації бійців, що повертаються з війни з комплексами різноманітних психологічних травм. Днями ми закупили основну частину спорядження. Тож вчора до Кропивницького рушили намети, спальники, килимки та інше необхідне у походах спорядження – повний його перелік дивіться у кінці цієї новини. 

Учасники ініціативи під час попередніх походів

Власне, “ми” – це “Мобільна волонтерська група“, ініціатори проекту, чудові люди з Кропивницького, пані Наталія та пан Сергій, які започаткували всю ініціативу власними силами. Ми ж, волонтери People’s Project, узяли на себе питання матеріального забезпечення: погодьтеся, якби ветерани скакали горами у різноманітному строкатому спорядженні та мусили змагатися за місце у наметі, це було б дещо недоречно. Саме тому, на прохання наших колег, ми узялися спорядити їх сучасними наметами, спальниками та рештою спорядження, яке допоможе сконцентруватися на основній меті походу, а не змаганні за мінімальний комфорт.

Як бачите, будь-яке спорядження для них зайвим точно не буде

А ще – про невеликі дива, які трапляються буквально повсякчас. З самого ж початку ми заклали у суму збору ринкову вартість спорядження українського виробника. Основну суму ми вже зібрали – якраз ледь-ледь вистачало на базові пункти списку. Та щойно про наші потреби та мету проекту дізналися самі виробники спорядження, як вони тут же зібрали для нас усе необхідне і надали нам таку знижку, якої… от повірте, просто не буває. Це – не про бізнес. Це – про справжню благодійність у найкращому її прояві та дивовижно людяне ставлення. Тож ми щиро і уклінно дякуємо панові Андрію Підмогильному, керівнику компанії Терра Інкогніта, і усім тим людям, імен яких ми не знаємо, та які брали участь в ухваленні рішення. Щиро вдячні зокрема панові Олександру, який дуже скептично хмикав, порівнюючи обсяги усього спорядження та зовнішній вигляд нашої невеликої зовні машинки, а потім, коли це з тріском вмістилось, здивовано посміхнувся. Друзі, уклінно вдячні вам!

Попри те, незакритими залишився ще ряд потреб. Це засоби для приготування їжі у польових умовах, трекінгові палиці тощо: все, що забезпечить ветеранам-учасникам походу хоча б мінімальні зручності. Сума до збору там невеличка, менше 15 тисяч гривень. І ми щиро просимо вас допомогти: погодьтеся, це невелика ціна подяки хлопцям та дівчатам, які віддають за нашу свободу здоров’я та спокій. Долучайтесь, будь ласка.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
27/06/2019Намет Terra Incognita KSENA 22 5 651.00придбали
27/06/2019Килимок Terra Incognita SLEEP MAT зелений15 4 060.00придбали
27/06/2019Рюкзак Terra Incognita DISCOVER 85 зелений5 12 197.00придбали
27/06/2019Рюкзак Terra Incognita MOUNTAIN 80 зелений5 9 291.00придбали
27/06/2019Рюкзак Terra Incognita DISCOVER 100 зелений5 12 888.00придбали
27/06/2019Спальник Terra Incognita SIESTA 100 Long помаранчевий L3 2 739.00придбали
27/06/2019Спальник Terra Incognita SIESTA 100 Long помаранчевий R5 4 565.00придбали
27/06/2019Спальник Terra Incognita SIESTA 100 Regular синій L4 3 652.00придбали
27/06/2019Спальник Terra Incognita SIESTA 100 Regular синій R3 2 740.00придбали
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Гірська терапія

Допомога волонтерам у організації реабілітаційних походів для військових та ветеранів.

111 978 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше