Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

Ми це зробили! Першу лампу проекту «Операція «Світло» встановлено

Днями до нас завітав не зовсім звичний гість. Це пан Ігор, молодий лікар-хірург, який працює у лікарні швидкої медичної допомоги у місті Черкаси. Свого часу саме він і став ініціатором цілого благодійного проекту «Операція «Світло» – чоловік звернувся до волонтерів, аби ми допомогли зібрати кошти, придбати обладнання і оснастити операційні блоки лікарні модерновим устаткуванням. Власне, що саме спонукало лікаря переступити через певну поруку мовчання і звернутися по допомогу – у бесіді між керівником People’s Project Максимом Рябоконем та паном Ігорем Гайдою:

Власне, відео розмови – не єдине, чи ми маємо похвалитися. Адже уже 25 травня перша лампа посіла своє місце на стелі операційного блоку!

1

Було і стало: різниця очевидна

За кілька днів до того ми оголосили посилений збір коштів – не вистачало буквально кількох тисяч, – оформили та оплатили купівлю і, власне, обговорили із постачальниками усі робочі деталі. Одна з трьох ламп уже слугує справі порятунку людей! І це чудовий пристрій: регульовані параметри; надійні та сучасні лампочки всередині; конструкція, що дозволяє тримати комфортну температуру роботи і не перетворювати операційну на сауну; і навіть окрема ручка, яку можна стерилізувати, – тобто тепер, для поточних маніпуляцій із лампою у операційній не треба тримати окрему санітарку чи медсестру!

2

Стара лампа. Язик не повертається назвати її якось зневажливо – за весь свій поважний вік вона допомогла врятувати тисячі життів. Та от уже і час перепочити. 

Свого часу лікарі досить скромно попросили допомогти хоча б з одним комплектом обладнання, щоб модернізувати хоча б ургентний операційний хірургічний блок. Та ми подумали, що економити на порятунку людей – не дуже доречно.


1 1 1 4 1 3 1 7 1 2 1 10 1 6 1 11 1 8 1 12 1 5 1 15 1 9 1 17 1 13 1 16 1 14 1 18

Погляньте на процес монтажу - тут ще й стара лампа, і вже і нова. Різниця, погодьтесь, разюча

В рамках проекту ми плануємо придбати три такі лампи та три сучасні операційні столи, одразу для всіх хірургічних операційних блоків лікарні. Не можна сказати, що нині у операційних цього нема, і хірурги оперують на кахлі підлоги при світлі каганців. Та стан того обладнання, що є, такий застарілий і жалюгідний, що ми просто не змогли втриматися від допомоги.

3

А це уже нащадок - час цій лампі добряче прислужитися лікарям

Друзі, ми щиро вдячні всім вам за допомогу. Та благодійний проект іще не завершено. На превеликий жаль, допомогти лікарям ми можемо виключно коштом народних пожертв. Як каже сам пан Ігор, тих коштів, які виділяють на потреби лікарні, ледь вистачає лише на найгостріші потреби - тож до модернізації операційних дійде ще дуже і дуже нескоро. А людей же оперують там і сьогодні. Оскільки від умов, у яких працюють медики, напряму залежить здоров'я та навіть життя тисяч людей, ми просто не можемо стояти осторонь і розводити марні балачки замість реальної допомоги. Мусимо придбати ще дві лампи та три столи,  тож закликаємо долучатися до проекту «Операція «Світло» і вас. Ніхто не гарантує, що в певний момент на тому столі й під тою лампою не опинимося ми. Ніхто не гарантує, що ваші благодійні внески на рахунок проекту колись не стануть інвестицією у власне здоров'я та порятунок.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
25/05/2017Світильник операційний двокупольний ZMD-II БІОМЕД1 67 676.00передали до Третьої міської лікарні ШМД
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше