Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!

Захисники Маріуполя

Морпіхи під Маріуполем зазнали потужного обстрілу

Друзі, маємо очевидні погані новини. Це, знаєте, як погнав п’яницю з двору, а він тобі взяв і вікна побив. Так і тут: ображені росіяни, співачку яких не допустили до участі в конкурсі, відзначили фінал Євробачення масштабними обстрілами по усій лінії фронту. Дісталося Авдіївці – там російський снаряд упав на приватне подвір’я, загинули четверо дорослих, двоє ж дітей, на щастя, лишились живими. Моторошні фото наводити не будемо, натомість розповімо про інше лихо.

2

Дісталося і нашим Морпіхам. На маленьке село Водяне, де частково розташовані позиції наших військових, ворог звалив більше сотні снарядів із артилерії великого калібру. Весь вечір по усій ділянці фронту валили з всього, що може стріляти.

3

На щастя, обійшлося без людських жертв. Та Морпіхам довелося рятуватися не лише самим, а і рятувати місцевих – адже у Водяному і досі живуть мирні мешканці. Поки рятували людей, погоріло військове майно – кілька снарядів поцілили у будинки, де базувалися Морпіхи, та інші позиції.

1

Побило машини. Побило генератори. Згоріла купа електроніки – ноутбуки, оптика, тепловізори, засоби зв’язку. Точну кількість та перелік втрат складемо дещо пізніше, та вже зараз ясно: хлопців доведеться екіпірувати практично наново.

4

Зробити це ми можемо відповідно до нашої спеціалізації. Адже для потреб Морської піхоти, що захищає Маріуполь, People’s Project започаткував цілий окремий проект. Тож ваші благодійні внески у рамках проекту «Захисники Маріуполя» допоможуть якнайшвидше відшкодувати втрати наших захисників і достойно підготуватися до майбутніх атак ворога.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше