Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Прикордонний спецназ

Нова передача для одеських прикордонників

Завдяки підтримці народу України та небайдужим людям із різних куточків світу, People’s Project має можливість закривати прогалини в забезпеченні військових. Іноді, їм не вистачає елементарного, того чим вже давно забезпечені іноземні військові. В рамках проекту “Прикордонний спецназ” одеські прикордонники отримали необхідні речі і тепер їхнє устаткування ще на крок ближче до світових стандартів. І це все зробили ви.

Детальніше про передане.
Активні навушники зберігають слух нашим військовим при вибухах, стрільбі з РПГ, з крупнокаліберної зброї, при пострілах артилерійських знаряддь. Для людини далекої від реалій війни навушники можуть здатися необов’язковим аксесуаром, але, на справді, це не так. Травми слухового апарату які отримують наші солдати за відсутності навушників призводять до важких наслідків, а іноді і до інвалідності. Навушники бережуть від розриву перетинок, контузії вуха та інших травм слуху що можуть давати про себе знати важкими наслідками все життя. В арміях інших країн активні наушники використовують вже давно, для наших військових вони, на жаль, ще в дивину. Проте, активні навушникі не тільки захищають від високих децибел, а ще й підвищують низьки. Тобто, в цих навушниках військові можуть добре чути один одного при стрільбі і не боятися звуків пострілів та гучних розривів знаряддь.

Тактичні трьохточкові ремені для зброї. Ми вже не раз писали про важливість зручних ременів для зброї. Минулого року ми навіть розпочали проект “Тактичні ремені для зброї” в рамках якого забезпечуємо якісними ремінями українського виробництва різні підрозділи. Детальніше про переваги трьохточкових ременів можна прочитати в цій новині.

Тактичні рюкзаки, залежно від завдання, а точніше від його специфіки та тривалості, потрібні будь-якому бійцеві. Краще, щоб рюкзаків було декілька. Дані рюкзаки об’ємом 40 л призначені для короткострокових операцій (до 3-х діб).

Підсумки для боєкомплекту до кулемета — це одна з тих базових речей яка робить використання зброї зручнішим. Такі речі здаються дрібницею, але дуже необхідні військовим.

Біноклі з 60 кратним наближенням. Тут все просто, більша кратність — більша відстань до об’єкту спостереження, а значить і безпечніша відстань. Не підходячи близько до ворога можна роздивитися місцевість, кількість терористів, їхнє озброєння. Досить з великої відстані можна роздивитися вираз обличчя терориста і зрозуміти, що в нього на думці, чи просто спостерігати як вони тікають.

Чохли на каски — теж важлива ”дрібниця”. Непокрита чохлом каска є відмінною мішенню, особливо на тлі природи (дерева, трава і т.д.). А така, здавалося б, проста річ, насправді рятує життя.

Ну і на останок, метеостанція. Не дуже помітна на фотографіях, вона є незамінною для спецпідрозділів та снайперів. Отримані данні про напрямок та силу вітру, вологість повітря та інші погодні показники дають можливість коригувати стрільбу. Хоч коштує чимало, для такого здавалося б маленького приладу, відпрацьовує свою вартість повністю.

Як завжди, хочемо подякувати кожного хто підтримав проект і зробив можливим ці покупки. Повірте, це все для того, щоб в наших містах, далеко від фронту, і далі було затишно та, щоб наші військові мали не тільки ідеологічну перевагу над ворогом.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
29/06/2015Навушникі активні MSA Sordin supreme PRO-X15 90 000.00передали до південного регіонального управління Державної прикордонної служби України
29/06/2015Метеостанція Kestrel NV4500 Bluetooth1 21 000.00передали до південного регіонального управління Державної прикордонної служби України
29/06/2015Бінокль Sutter 10-60x602 11 000.00передали до південного регіонального управління Державної прикордонної служби України
29/06/2015Рюкзак тактичний комбінований 40 л.30 28 500.00передали до південного регіонального управління Державної прикордонної служби України
29/06/2015Підсумок ПК6 3 900.00передали до південного регіонального управління Державної прикордонної служби України
29/06/2015Чохол на каску43 8 170.00передали до південного регіонального управління Державної прикордонної служби України
29/06/2015Тактичні ремені для зброї43 --передали до південного регіонального управління Державної прикордонної служби України
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Прикордонний спецназ

Допомога окремому відділу прикордонної служби

В/Ч 1469
1 190 241 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше