Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Допомога центру реабілітації поранених

Новини із центру реабілітації Nodus

Лікарі клініки Nodus вже надіслали перший звіт про результати використання нещодавно переданого апарату Sonoca 185, щоб показати на скільки він дійсно необхідний. В центрі реабілітації апарат не стоїть без справи, як тільки він туди потрапив лікарі відразу почали його використовувати.
Один з бійців якому вкрай необхідні процедури за допомогою апарату – доброволець Роман. Його історія вражає, він дивом залишився живий, та попереду ще довгий та складний шлях до одужання. Від Романа відмовилося багато лікарів вважаючи його випадок безнадійним, та в центрі реабілітації Nodus йому дали надію і вже спостерігається позитивна динаміка.

Історію поранення Романа можете прочитати в статті на Цензор.нет.

Роман поступив на спеціалізоване реабілітаційне лікування із вкрай тяжким основним вогнепально-травматичним ураженням головного мозку , що призвело до розвитку вегетативного статусу у пацієнта. Перебіг даного захворювання окрім тяжких неврологічних розладів має і виразні нейротрофічні зміни в тканинах тіла, які на фоні тривалої гіподинамії (відсутності довільної рухової активності) призвели до виникнення 6-и трофічних ран (пролежнів), особливо в ділянках стоп. Всі ці рани за глибиною і масштабністю ураження мали крайню ступінь розвитку і важко піддавались корекції, навіть з використанням таких сучасних методів лікування таких як NPWT (терапія ран негативним тиском), не кажучи про кількість некректомій, які переніс пацієнт.
Врешті з 4 такими ранами лікарям вдалося справитись, а дві дуже погано піддавалися лікуванню. Рани були важкокурабельними через контамінацію мультирезистентною флорою, різко знижені трофічні процеси, збіднений тривалими запальними реакціями локальний кровоток. Жодного разу не було можливості радикально очистити дно та краї даних ран. Однак, здобувши в арсенал лікувальну новітню технологію ультразвукової кавітації. за одну процедуру вдалося повністю змінити динаміку перебігу раневого процесу, і вже наступного дня після цієї процедури вперше мати чисті рани, загоєння яких тепер буде значно прискорено з використанням інших методів та технологій.

Ми бажаємо Роману та іншим пацієнтам центру сил та швидкого одужання, а також, вкотре дякуємо всім, хто зробив придбання апарату можливим.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Допомога центру реабілітації поранених

Допомога центру реабілітації поранених в АТО при нейрохірургічній реабілітації ускладненій трофічними ранами.

535 200 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше