Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Відновлення зору десантника

Операцiя Ігоря у м.Лiнц

Завдяки вашим внескам People’s Project вдалося зібрати необхідну суму на операцію Ігорю Попудіну. Як тільки кошти були переведені, Ігор разом з мамою вирушили до Австрії для підготовки до операції.
payment
13 квітня в австрійському місті Лiнц, лiкapями та особисто професором Прiклiнгером було проведено обстеження та роз’яснювальна бесiдa cтосовно стану ока Ігоря, деталей операцii та можливих наслiдкiв в пicляоперацiйний перioд. Вже наступного дня була проведена чотирьохгодинна операція, в ході якої виявились певні складнощі, та було видалено велику частину ока, але австрійські спеціалісти успішно вживили трансплантант та наклали два шви.
Операцiю провели професор Прiклiнгер, лiкap-професор Кройцер з Мюнхена, у якого Ігор проходив попереднє обстеження в листопадi, та ще три лiкapя асистували.
За попередньою оцінкою операція пройшла успішно, але тільки час може показати чи приживеться рогівка, а шви потребують обстеження протягом року.
Лікарі наполягають, щоб Iгор оглядався в клiнiцi в Лiнці або в Мюнхені, але це можливо тільки з наявностi коштiв на проживання.
Наступний мед.огляд до професора Iгорю призначено на 3 серпня.

inside1
Зі слів мами Ігоря, умови прийому в клiнiцi AKH, та ставлення до всix пацieнтiв були на найвищому рівні. Впадає в око професійність персоналу, коректнicть обслуговування, стерильнicть примiщень, високий комфорт в палатах на 1-2 чоловіки. Є навіть особистий телефон,телевiзор та радio бiля кожного лiжка. Все на дуже високому рівні. Абсолютно весь персонал привiтний та ввiчливий.
Українці, які проживають в Австрii, допомагали Ігорю та його матері Валентині у вирішенні питань, пов’язаних з перебуванням за кордоном, підготовкою до операції та доглядом під час післяопераційного періоду.
Ігор та його мати Валентина разом з People’s Project вiд усього серця вдячні усім, хто долучився до проекту та допоміг у складній ситуації.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
13/05/2015Кератопластика, вiтректомiя та пластика райдужки1 384 695.98сплатили
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Відновлення зору десантника

Збір коштів на операцію по відновленню зору Ігоря Попудіна

394 981 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше