Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

«Операція «Світло»: аварійний стіл зламався просто перед операцією

Новини з Черкас: щойно ми розпочали проект «Операція «Світло», аж ось медики шлють нам тривожні звістки. Один з операційних столів зламався у вирішальний момент. Буквально за кілька хвилин до того, як пацієнта мали оперувати, металеву конструкцію намертво заклинило. Замість того, аби оперувати людину, хірург мусив лізти під стіл і намагатися привести залізяку до тями. Ситуаця виглядає гротескно, та варто побачити хоча б фото, і стає зрозуміло: обладнання у такому стані, що дійсно здатне на все. До речі, попри всі зусилля дужих та кремезних медиків, розклинити стіл так і не вдалося.

1

Ця черкаська лікарня має три хірургічні операційні блоки. Власне до People`s Project звернулися вже самі хірурги: кажуть, обладнання у операційних блоках у такому стані, що працювати далі просто небезпечно для життя пацієнтів. Лампи сімдесятих років, столи шістдесятих, усе це обладнання давно відпрацювало свій ресурс і ламається у вирішальні моменти – як от і цей клятий стіл.

3

Держава гроші на лікарню виділяє. Втім, як і скрізь, цих коштів радикально не вистачає – купують першочергові витратні матеріали, затикають нагальні дірки, проте на цьому кошти і закінчуються. Замість того, аби оперувати хворих, хірурги мусять думати, як втримати купи залізяччя, яке розвалюється вже на шматки.

2

В рамках проекту «Операція «Світло» ми збираємо кошти на три комплекти обладнання для хірургічних операційних блоків цієї лікарні. Тут оперують півтори тисячі пацієнтів на рік. Та навіть якби оперували одного, ми вважаємо, що людське життя – занадто цінна штука, аби піддавати його зайвим ризикам.

5

Ми просимо вас про допомогу: на ваші пожертви у рамках проекту ми зможемо купити три новісінькі операційні лампи і три чудові нові столи, на яких можна зробити найскладнішу операцію. Знаєте, це – дійсно чудова інвестиція у здоров’я людей і навіть у власну безпеку. Адже ніхто із нас не застрахований від того, щоб колись не втрапити на один із цих операційних столів.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше