Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Останні “Ігри Героїв” цього року: параспортсмени-ветерани АТО поміряються силами у кросфіті

У суботу, 24 грудня, в столичному “Палаці спорту” проходитимуть Всеукраїнські змагання з кросфіту серед ветеранів АТО, які повернулися з важкими травмами, та інших хлопців з обмеженими можливостями. Змагання “Ігри Героїв” відбудуться за підтримки Міністерства молоді та спорту України. В турнірі візьмуть участь близько 50 спортсменів із різних областей України. Попередні етапи змагань «Ігор Героїв» уже відбулися в Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві та Львові.

777777777777777777

Перед цими Героями слід зняти капелюха

Головна мета ігорпсихологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація наших Героїв, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених та соціально вразливих верств населення.

Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя. Як багато можна досягти, якщо не ставити хрест на собі, на тому пораненні, яке отримав боєць.

6666666666666666666666666666666666666

Ці Люди доводять, що всі обмеження – лише в голові. 

Переможці “Ігор Героїв” матимуть змогу взяти участь у міжнародних змаганнях разом із спортсменами з інших країн. Одначе, якими б не виявилися результати, всі параспортсмени вже переможці, адже побороли нестерпний біль та зневіру – ними можна лише захоплюватися.

Головний суддя змагань “Ігри Героїв” – волонтер People’s Project, координатор проекту “Кросфіт для військових” Валерій Кисель. Він вже вів змагання “Ігри Героїв” в його рідному Миколаєві, настала черга й очолити суддівську колегію на змаганнях у Києві.

0099887765

Волонтер Валерій Кисель з Україною в серці

Валерій Кисель – справжній професіонал своєї справи. Нещодавно, в кінці листопаду, він переміг на Чемпіонаті Європи з кросфіту в складі української команди. Також це досвічений тренер з кросфіту – в рамках проекту “Кросфіт для військових” під його керівництвом випустились чотири десятки бійців-тренерів з кросфіту.

Тож не дивно, що саме Валерію Киселю доручили таку відповідальну місію, як головувати в якості судді на змаганнях з кросфіту серед параспортсменів-ветеранів АТО.

 1234567890987

Початок змагань запланований на 14:00, вхід на шоу – вільний. Тож всі кияни та гості столиці мають відмінну можливість провести частину вихідного дня на видовищному дійстві, яке нікого не залишить байдужим. “Ти повинен це побачити!”, – закликають на афіші з подією. І, дійсно, незабутні враження та емоції від незламної сили духу учасників змагань гарантовані.

9999999999999

І не забувайте підтримувати нашу Армію. Долучайтесь до підтримки проекту “Кросфіт для військових“! Це саме той проект, в рамках якого Валерій Кисель зі своїми колегами підготували вже чотири десятки бійців, які в своїх військових частинах навчають побратимів кросфіту. Більше того, підопічні Валерія Киселя вже самі організовують змагання з кросфіту серед військових, поширюючи культуру спорту і власне кросфіту на всеукраїнському рівні.

Залишилось зібрати менше 30 тис. гривень. Будемо раді будь-якій вашій підтримці, будь-якому внеску. Завдяки вам, ми зможемо зібрати необхідну суму вже до Нового року. Лише так Переможемо!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше