Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Народний штурмовик

Останні з дванадцяти необхідних навігаторів передали пілотам штурмовиків

У нас чергова невеличка перемога. Минулого тижня пілотам штурмовиків передали ще два авіаційні навігатори та шість мережевих зарядних пристроїв. Це були 11 та 12 навігатори, що волонтери передали 299-ій бригаді тактичної авіації в рамках проекту “Народний штурмовик”. Таким чином, завдяки вашій підтримці та допомозі дружніх волонтерських груп, вдалося закрити всі потреби бригади у навігаторах та комплектуючих до них.

Inside news pic

Як ми вже писали раніше пілотам штурмовиків доводиться виконувати завдання літаючи на малих висотах – всього 50-100 метрів. Таким чином вони захищають себе від ворожих систем ППО. Польоти на гранично малих висотах технічно дуже складні і потребують максимальної уважності та концентрації. Застарілі системи контролю польоту (карта та навігаційний пілотажний прилад) не допомагають пілотам. Користуватися ними не зручно, а інформації вони надають недостатньо. Так виникла потреба у авіаційних навігаторах, яку ми з вами успішно закрили. Тепер всі дванадцять приладів будуть допомагати пілотам виконувати завдання. Вони зручно розміщуються в кабіні пілота на рівні очей та надають необхідні пілотам данні: карту, позначки орієнтирів, позначки ліній електропередач, поточні висоту та швидкість літака (з GPS) та багато іншого.

Navigator mounted

Волонтери передавали всім хто долучився до проекту та допоміг придбати та передати прилади щиру вдячність від пілотів штурмовиків. Ми також дякуємо всім хто підтримує наші проекти. Без вас та вашої допомоги нашим хлопцям було б дуже складно. Зараз на нашому сайті є декілька активних проектів. Їхня реалізація дуже важлива для нашої спільної перемоги. Один з них “Оперативне реагування” покликаний закривати найважливіші та актуальні потреби підрозділів на передовій. Просимо всіх долучатися натиснувши кнопку нижче.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
26/05/2016Авіаційний навігатор Garmin GPSmap 2962 41 600.00передали до в/ч пп В2137
26/05/2016Мережевий зарядний пристрій Garmin6 5 616.00передали до в/ч пп В2137
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Народний штурмовик

Пілоти, що захищають повітрянний простір України, потребують допомоги

В/Ч В2137
604 794 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше