Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

Останній ривок: Проект «Переможці» потребує фінальних спільних зусиль

Друзі, трапилась дещо несподівана ситуація. Як ви можете бачити, показник збору коштів за проектом «Переможці» стрімко сягнув позначки у 91%. Це сталося завдяки зусиллям благодійників, які переказали на потреби проекту понад 50 тисяч гривень одним платежем. Не обійшлося без невеликого курйозу: представник благодійника дещо заплутався, тож переказав кошти на рахунок проекту «Оперативне реагування». Ми відреагували, врахували побажання і переказали кошти між рахунками – саме тому внесок має таке пояснення у звіті.

2k

Саме цей акт благодійності від наших старих друзів максимально наближає Миколу Полторака, головного героя проекту «Переможці», до його мрії. Для повного завершення проекту не вистачає суми всього у 10 тисяч гривень, у порівнянні з загальною сумою збору це вже геть небагато. Варто нам усім трішки напружитись, і вже цієї осені Микола Полторак зможе стати на новий сучасний протез ноги. Адже головна мета проекту – забезпечити героя війни, полум’яного патріота та чудового батька сучасним спортивним протезом. Повернутися до регулярних повноцінних занять бігом – насьогодні це головна мрія Миколи.

– Так, на моєму протезі бігати можна. Але не дуже зручно й не дуже далеко. Саме тому я хотів би мати спеціальний спортивний протез, який дасть мені можливість займатися улюбленою справою. Я бачив і спілкувався із хлопцями, які бігають на спортивних бігових протезах. Деякі з них бігають навіть швидше, аніж люди на здорових ногах, – каже про мрію сам чоловік.

Проект People’s Project «Переможці» – частина глобального мультимедійного соціального проекту «Переможці», заснованого за спільної ініціативи ТСН (канал 1+1) та журналу Viva!. Через вражаючі фото, відеоарт, спецномери журналу Viva! та відповідні випуски інформаційних телепрограм, організатори прагнуть привернути увагу до людей, що змушені жити із інвалідністю, та проблем, що стають на заваді до повної соціалізації. Герої проекту – ветерани АТО, що втратили кінцівки у ході бойових дій, проте не втратили сили духу, не здалися, і змогли максимально повно, попри страшні травми, повернутися до нормального життя.

Ваша участь в проекті «Переможці» буде вкрай актуальною і сьогодні. Нам усім – кілька гривень пожертви, а Миколі – можливість підтримувати фізичну форму та займатися улюбленою справою. Людина, що віддала здоров’ за наш з вами спокій та безпеку наших дітей, заслуговує на скромний вияв вдячності з нашого боку.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше