ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Переможці


254 осіб

вже зробили внесок

493 950 грн

з 444 414 грн необхідних

111% зібрано

оновлено 07.11.2019 о 12:30
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

Організатори проекту

Warrior's heart-organizer-2

Про проект


Початок війни оголив вкрай гостру проблему нашої країни. Вулиці, тротуари, громадські та торговельні заклади – майже весь міський простір фактично недоступний для людей, що живуть з інвалідністю. Є проблеми і зі ставленням суспільства: людей з протезами чи на візках і досі сприймають як сумну дивину, мало хто ставиться до них, як до рівних за правами співгромадян.


Учасники проекту «Переможці» – сильні хлопці, які не соромляться своїх травм. Вони воювали за Батьківщину, вони отримали страшні рани в бою за Україну – чого ж тут соромитись? Ці хлопці є взірцем для інших понад півтисячі ветеранів по всій Україні, які отримали такі ж важкі поранення у АТО. Та й не лише для них – для всіх інших людей різної статі та віку, які втратили кінцівки чи опинилися на візку.Мета проекту – показати їх Україні такими, якими вони є насправді: сильними, натхненними, цілеспрямованими. Мета проекту – здійснити їх мрії та допомогти їм влитися у суспільство, повернутись до життя в повну силу. Мета проекту – показати, що навіть після страшних травм життя не закінчується, що підтримка та розуміння дуже важливі для кожного з нас.


Соціальний мультимедійний проект «Переможці», заснований за спільної ініціативи ТСН (канал 1+1) та журналом Viva!, присвячено ветеранам АТО, які втратили частини тіла внаслідок бойових дій, проте не втратили сили духу. Вони не склали рук в безнадії, перебороли себе. Наш же обов’язок – наочно показати, що часто обмеження це лише плід наших сумнівів. Основою оновленого проекту «Переможці-2» є 15 вражаючих фотоісторій, створених Олександром Мордерером і Тетяною Рубльовою, а також відеоарт, цикл сюжетів новин ТСН та спеціальний благодійний випуск журналу «VIVA! Переможці». Куратором проекту виступає відома телеведуча та волонтер Соломія Вітвіцька.


Collage 2

«Коли я пробіг перше коло на спортивному протезі, отриманому завдяки програмі допомоги у США, я заплакав, бо моя мрія здійснилась», – говорить Вадим Мазніченко. В АТО він втратив руку та ногу, і з часом майже змирився з тим, що ніколи не зможе бігати. Вадима не кинули напризволяще – завдяки підтримці та допомозі він повірив у себе, переборов усі сумніви і не згаяв свій шанс на життя. Зараз Вадим активно займається бігом, греблею, катається на велосипеді і живе в повну силу.


Maznychenko

В оновленій частині проекту, крім ветеранів АТО на протезах та візках, беруть участь і чемпіони-паралімпійці. Це герої, якими пишається вся Україна. Щодня вони тренують своє тіло і гартують дух, щодня вони досягають нових високих результатів та надихають інших іти вперед і не відступати перед труднощами.


Проект «Переможці» приділяє окрему увагу психологічній адаптації та реабілітації ветеранів АТО. Партнер проекту, команда благодійної організації «Серце воїна» на чолі з Романом Торговицьким переконані: ветерани АТО можуть стати рушійною силою докорінних змін у державі. Їм треба лише трохи допомогти — аби вони прийняли себе нових, навчилися скеровувати досвід та потенціал у потрібне русло та міняли на краще не лише власне життя, а й оточення. Саме тому розвиток в Україні якісної психологічної допомоги є вкрай важливою задачею у питанні реабілітації ветеранів АТО.


Проект комплексний, тож звертає увагу не лише на психологічний бік реабілітації ветеранів. Значної ваги організатори та партнери проекту надають і фізіологічній, зокрема саме спортивній реабілітації ветеранів, які повертаються до мирного життя після поранень, а також розвитку спортивного протезування в Україні.Забіги


До участі у проекті команда «Переможців» планує залучити мешканців всієї України. Це робиться у формі спеціальних благодійних бігових напівмарафонів Run Ukraine. Це забіг на коротку дистанцію у 2 кілометри, участь у якому може взяти кожен. Частину коштів, зібраних при реєстрації, буде перераховано на благодійну мету. Ці кошти буде спрямовано на виготовлення сучасних спортивних протезів для героїв, заради мрії яких і відбувається забіг.


People’s Project долучається до участі у глобальній ініціативі та відкриває окремий благодійний проект. В рамках проекту «Переможці» ми оголошуємо збір благодійних пожертв на виготовлення спортивних протезів для героїв проекту. З захопливими історіями самих героїв проекту ви можете ознайомитися нижче:


  • 06Жовтня2017

    Бюджет проекту збільшений на 308 647 грн. До проекту долучився Костянтин - спортсмен, ветеран АТО, втратив ногу в бою під Горлівкою.


Біговий протез гомілки для Миколи Полторака
Біговий протез гомілки для Миколи Полторака
сплачено 100%
1/1 шт.
135 767 грн
Спортивний протез стегна для Костянтина Фішера
Спортивний протез стегна для Костянтина Фішера
сплачено 100%
1/1 шт.
308 647 грн

Загалом   444 414.00 грн

Костянтин Фішер, протез виготовляється

Костянтин Фішер, протез виготовляється

Костянтин ветеран АТО. Пішов на війну добровольцем у 2014 році. Під час кулеметного обстрілу під Горлівкою (Донецька область) отримав важке поранення, ногу довелось ампутувати. Звичний до спорту, Костянтин не збирається припиняти тренування, тож на спортивний протез необхідно зібрати 308 647 гривень.

Читати далi →

Микола Полторак. Протез виготовлено

Микола Полторак. Протез виготовлено

Микола активний, небайдужий та мужній чоловік. Батько чотирьох дітей пішов до війська добровольцем. Після важкого вибухового поранення втратив ногу. Завдяки спільним зусилям ми зібрали 135 767 гривень на спортивний протез для Миколи. З ним він зможе бігати, активно займатися спортом та тримати себе у гарній формі.

Читати далi →

Обговорення проекту

Новини проекту


Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26009053229844
Призначення платежу: Благодійний внесок. Переможці

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for ‘The victors’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for ‘The victors’ project

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘The victors’ project

Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...