Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Сім коптерів PC-1

People’s Project готує передачу ще двох БПЛА для військових

Ще два нових та потужних коптери пройшли випробування та готові до відправки у бойові частини українського війська. Один втрапить у руки Морпіхів, один – славетним воякам 72 ОМБр, що боронять Авдіївку. Зазвичай ці октокоптери використовують спецпідрозділи: розвідка, аби не лізти ворогу на очі; артилерія, щоб визначити координати ворожих позицій та «гасити» ворожі батареї вогнем у відповідь. Ці коптери дозволяють виконувати цілий ряд унікальних специфічних завдань і часто просто уберігають наших хлопців від небезпек.

Можливість оснащувати українську армію сучасними та потужними БПЛА українського виробництва ми маємо завдяки компанії «Укрспецсистемз». Це високотехнологічне комерційне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні безпілотних літальних апаратів для українського ринку. «Сім коптерів РС-1» – унікальний проект, в рамках якого ці коптери спеціально для потреб армії виготовляють не за комерційно-обґрунтованою ціною, а за собівартістю матеріалів, а за деякими позиціями навіть у збиток компанії.

Це є можливим лише завдяки завдяки патріотичній позиції керівництва компанії та дружній партнерській співпраці між волонтерами People’s Project та «Укрспецсистемз». Таку можливість оснастити наші військові підрозділи сучасними БПЛА марнувати не слід – октокоптери виробництва «Укрспецсистемз» відповідають найсучаснішим світовим стандартам і неабияк допомагають військовим, а за ціною значно виграють у порівнянні із закордонними аналогами. Саме тому ми вкотре звертаємося до вас по допомогу. Адже саме ваші пожертви у рамках проекту «Сім коптерів РС-1» дають нам можливість оплачувати виготовлення все нових і нових розвідувальних БПЛА для наших захисників.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

1 122 965 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше