Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кровомобіль

People’s Project офіційно завершив черговий благодійний проект

Друзі, ми офіційно оголошуємо про повне завершення благодійного проекту People’s Project «Кровомобіль». Причиною тому – проект нарешті перейшов у фазу активної роботи, автомобіль переобладнано, він вже вирушив на бойове чергування на передовій. 

Проект «Кровомобіль» дав нам безцінний досвід. За два місяці ми провели та повністю завершили кампанію з загального збору пожертв та залучення окремих благодійників, під час якої зібрали понад півмільйона гривень; взяли активну та дієву участь у процесі фактичної купівлі і самого авто, і додаткового обладнання; організували оформлення усіх необхідних дозволів та документів; оплатили подальший ремонт та переобладнання авто для потреб проекту. Зрештою Кровомобіль завівся і рушив на фронт, де і рятуватиме життя наших поранених захисників.

На даному етапі ми, People’s Project, повністю припиняємо участь у подальшому розвитку проекту «Кровомобіль». Ми завершили збір коштів ще до фактичної купівлі автомобіля і не маємо наміру продовжувати його надалі у будь-якій іншій формі на будь-які інші потреби проекту. Ми в повній мірі припиняємо співпрацю з благодійними організаціями, що мали дотичне ставлення у якості співорганізаторів проекту «Кровомобіль», тож з подальшою діяльністю проекту асоціювати People’s Project не варто. Віднині і надалі Кровомобіль живе своїм самостійним життям.

Вам же, хто відчутно та істотно допомагав нам у рамках проекту – пожертвою, обладнанням, хоча б добрим словом – ми висловлюємо щиру та глибоку подяку. Це саме той випадок, коли ваші пожертви напряму рятуватимуть життя бійців. Ми щиро сподіваємося, що співорганізатори зможуть забезпечити подальшу діяльність проекту, і час від часу ми будемо публікувати новини про долю та здобутки Кровомобіля в зоні АТО. Весь цей проект став можливий лише завдяки допомозі народу, тож ясно, що ми будемо контролювати ситуацію та розраховуємо на певну регулярну звітність за те, на що було витрачено півмільйона гривень народних грошей.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

520 792 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше