Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Право на землю

People’s Project стає на захист прав ветеранів АТО

Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project започатковує новий благодійний проект під назвою «Право на землю». Суть ініціативи полягає у практичній правовій допомозі ветеранам АТО у процесі оформлення прав на безкоштовні земельні ділянки, гарантовані державою.

За наміром волонтерів, у процесі оформлення документів та подачі заявок до відповідних органів державної влади ветеранам АТО має допомагати висококваліфікований фаховий юрист. Адже саме на стадії документального оформлення значна частина заявників відсіюється під формальними приводами через бюрократичні перепони та окремих недоброчесних чиновників, які дбатимуть про потреби ветеранів у останню чергу. Саме на оплату послуг юридичного фахівця – так, аби ветерани отримували допомогу безкоштовно, – і збирають кошти в рамках проекту.

Практичний бік справи радо підтримали ветеранські спілки: ще на стадії обговорення проекту до волонтерів долучилися ветерани з Громадської організації «Об’єднання ветеранів батальйону Кульчицького». За словами очільників ГО, лише до їхньої організації звернулися по допомогу майже 400 ветеранів, які з ряду причин не можуть реалізувати гарантоване державою право на землю і потребують кваліфікованої допомоги юриста. З часом про намір долучитися до реалізації проекту оголосили і інші ветеранські організації – їх точний перелік ми наведемо дещо згодом. Погодьтеся: набагато легше оплатити послуги одного відповідного юриста, який опікуватиметься справами усіх ветеранів, аніж шукати кошти на адвокатів у кожній окремій справі. Представники ж громадських організацій обіцяють дієво допомогти – згідно наміру, ветерани мають проводити підготовчу роботу та певний ценз так, аби допомогу правника чесно отримали саме нужденні захисники України, а не якісь ділки, псевдоветерани чи лобісти інтересів забудовників.

Своєю чергою ми, волонтери People’s Project, звертаємося до усіх небайдужих людей, які завжди палко відгукувалися на наші заклики про допомогу. Друзі, маємо допомогти нашим захисникам – і будьте певні, самі бойові ветерани зроблять все так, аби жоден пройдисвіт чи хапуга не втрапив у їхнє число. Від нас потрібно посильне – не оббивати пороги бюрократів, не роками сперечатися у судах, не бігти з вилами на штурм до райради, ні – просто підтримати посильним внеском тих людей, які точно знають, що і як робити, і готові допомогти нашим ветеранам. Долучайтеся, віддячимо нашим захисникам!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Право на землю

Правова допомога ветеранам АТО в процесі отримання земельних ділянок

45 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше