Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

Мрія для Переможця: People’s Project відкриває унікальний благодійний проект

Ми долучаємося до славетної команди та відкриваємо новий благодійний проект. «Переможці» – саме під такою назвою побачила світ благодійна ініціатива, що має на меті підтримати ветеранів АТО, привернути увагу суспільства до проблем людей, що живуть з інвалідністю, та допомогти одній конкретній хорошій людині.

Соціальний мультимедійний проект «Переможці» засновано за спільної ініціативи ТСН (канал 1+1) та журналом Viva!. Цей проект присвячено ветеранам АТО, які втратили частини тіла внаслідок бойових дій, проте не втратили сили духу. Фото мужніх чоловіків, що переосмислили життя після поранення, знайшли сили, аби не втратити силу духу, а тепер власним прикладом надихають і інших, і є основою проекту «Переможці». Вражаючі фотоісторії створили Олександр Мордерер та Тетяна Рубльова. Крім того, частину проекту складають відеоарт, цикл сюжетів новин ТСН та спеціальний благодійний випуск журналу «VIVA! Переможці». Куратором проекту виступає відома телеведуча та волонтер Соломія Вітвіцька. На певному етапі до участі у проекті долучаємося і ми.

1

В чому ж полягає роль у проекті People’s Project? Ми плануємо взяти участь у зборі коштів, зібрати визначену суму і втілити мрію одного із учасників благодійної ініціативи. Микола Полторак, молодий іще чоловік, що втратив ногу від вибуху міни під час бойової операції. Після поранення Микола не зневірився та не склав рук. Повернутися до життя неабияк допомогла чудова родина: ветеран має чудову дружину та аж чотирьох дітей.

3

Навіть попри поранення, Микола не лише продовжує жити на повну силу та займатися спортом. Більше того, чоловік активно міняє навіть навколишній світ: Микола активно розробляє й впроваджує унікальну екологічну методу ведення сільського господарства. Є у Миколи і мрія: повернутися у спорт, займатися бігом та тренуваннями без жодних обмежень, які накладає протез.

В рамках проекту «Переможці» ми плануємо зібрати суму, необхідну для того, аби оплатити виготовлення та купівлю елементів спеціального спортивного протеза для потреб Миколи Полторака. За ці кошти, за поради та сприяння фахівців Центру протезно-ортопедичної допомоги «Теллус», що у Одесі, для потреб Миколи підібрали оптимальні елементи спортивного протеза. Це американська штучна стопа Nitro Running, вже звична для Миколи гільза з тонким силіконовим чохлом Otto Bock та легка опорна дуга, яку, з урахуванням усіх параметрів пацієнта, виготовлять вручну з полегшених надміцних матеріалів. Завдяки ретельно виваженій конфігурації обладнання та ручній роботі, Микола зможе дещо більше ніж зі звичайним протезом – бігати, стрибати, ба навіть танцювати з повним комфортом!

2

Протез, що здатен змінити життя Миколи на краще, коштує небагато: усього 135 тисяч гривень. Частину суми зібрали під час благодійного забігу на два кілометри, який відбувся вже цієї неділі, 25 червня, у Одесі в рамках “Odessa Half Marathon-2017”, після певних організаційних процесів зібрані кошти буде відображено у звіті. Решту ж грошей ми маємо зібрати у якості благодійних внесків на рахунок відповідного благодійного проекту. Друзі, долучайтеся до участі у проекті «Переможці»: бачите ж, мрія, яка докорінно змінить усе життя хорошої людини, вартує геть небагато. 

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше