Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

People’s Project завершив ювілейний сотий благодійний проект

Друзі. People’s Project завершує свій ювілейний сотий проект. У діяльності проекту «Операція «Світло» можна офіційно ставити крапку: все обладнання встановлено у хірургічних операційних лікарні, всі необхідні папери оформлено, а нещодавно ми побували в гостях у лікарів і на власні очі оцінили усі результати наших спільних зусиль.

4

Новісінький стіл одразу ж, подалі від гріха, застелили класичною помаранчевою цератою. І вірно!

В ході проекту ми переобладнали три операційні блоки Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги міста Черкас. Свого часу тамтешні хірурги звернулися до нас із проханням: обладнання безнадійно застаріло, тож рятувати людські життя лікарям доводилося у буквально печерних умовах.

2

Для нової лампи вже не треба окремої додаткової медсестри

10

… а підлаштувати новий стіл можна просто у процесі операції, не бруднячи стерильних рук

Старі лампи ледь жевріли, ними мусила оперувати окрема медична сестра, а столи, якими активно користувалися щодня протягом півстоліття, вже давно вичерпали свій ресурс і раз по раз підносили хірургам неприємні сюрпризи.

8

До цього столу церата поки не доповзла. Ось так виглядає мрія лікарів

Звісно ж, за таких обставин ми не маємо жодного права відмовити у допомозі. Спочатку ми планували встановити один комплект обладнання – один новий стіл та одну нову лампу. Та практично одразу, після певних роздумів, ми вирішили не обходитися напівмірами і переобладнати усі операційні хірургічного блоку.

Старі ж столи рушили на спочинок. Віддамо належне: допомагали рятувати людей понад півстоліття

Здійснити весь план допомогли не лише щедрі та численні пожертви від небайдужих простих людей. На певному етапі до проекту долучилися давні друзі та партнери People’s Project – Благодійний фонд «Допомагати просто!». Кошти, які переказав благодійний фонд, дозволили швидко завершити увесь проект та вповні задовольнити професійні потреби лікарів. У ході проекту ми зібрали понад 400 тисяч гривень, на ці гроші ми купили: три сучасних операційних столи, одну настельну двокупольну лампу, дві основні настельні лампи з окремими додатковими світильниками.

13

Благодійний проект стартував навесні. Самі лікарі кажуть: розраховували, що збір коштів, закупівлю та усі роботи вдасться завершити хоча б до кінця року. Та завдяки допомозі людей, які жертвували кошти на цей проект, та участі БФ «Допомагати просто!» усю ініціативу вдалося завершити менше, ніж за три місяці.

9

Власне сам пан Ігор Гайда, хірург, який і ініціював весь проект

Проект «Операція «Світло» дав усім нам безцінний досвід. Ми вкотре переконалися, наскільки легко робити добро, особливо спільними силами та за підтримки усього нашого чудового народу.

12

Кінець співпраці, та не кінець хорошій дружбі. Ми постараємося радувати вас новинами від лікарів, яким усі ми допомогли створити гідні людські умови роботи. На прикладі цих чудових хірургів ми показали: інколи про допомогу варто лише попросити. Ми завжди готові допомагати тим людям, які рятують і допомагають іншим чи докорінно міняють своє оточення, а разом з ним і усю країну, на краще. Тому, якщо у вас є ідея якогось чудового благодійного проекту, що здатен допомогти іншим людям чи полегшити чиєсь життя – звертайтеся. Ми завжди готові до плідної співпраці.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше