Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Контроль витрати пального

People’s Project завершує ще один благодійний проект

Друзі, тихо і непомітно ми завершили цілий благодійний проект. Мова про «Контроль витрати пального»: ініціативу, де ми допомогли у розробці системи, що має облікувати витрати пального для армійського транспорту. У ході першого етапу, як і було заявлено, ми придбали комплект необхідного спорядження, а наш колега, ініціатор усього проекту пан Руслан, провів монтаж та практичні дослідження системи на вантажівках однієї з військових частин ЗСУ.

На цьому ми поки вирішили взяти певну паузу: віднині пан Руслан займається формальним боком питань, узгодженням, затвердженням та практичними випробуваннями системи на рівні вже Міністерства оборони. Зважаючи на те, що процес це не швидкий, і реалізація наступних етапів може затягнутися на роки, ми маємо час та можливість трохи призупинитися і приділити зусилля іншим благодійним ініціативам.

Після купівлі необхідного обладнання, залишилося трохи коштів: їх ми перекажемо на інший проект. Там зараз справді дуже потрібно, мова йде про порятунок та життя людей. На майбутнє ж, якщо така потреба виникне знову, ми оцінимо шанси та врахуємо практичний досвід, набутий у реалізації цього проекту.

Щиро вдячні кожному, хто долучився до ініціативи: нашими з вами зусиллями, ми змогли довести корисну ініціативу від стадії тільки задумки, чистої теоретичної ідеї, аж до практичної реалізації. Закликаємо вас підтримувати й інші благодійні проекти: бачите ж, скільки корисних справ ми можемо зробити спільними з вами силами. Щира подяка!

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
07/12/2019Перерозподіл коштів між проектами1 36 153.00Переказано на проект "Відділення останньої надії"
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Контроль витрати пального

Система контролю використання пального для 169 навчального центру “Десна”

48 812 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше