Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

Перемога «Каратєля» на паркувальному фронті

Команда проекту «Каратєль» довго намагалася дійти порозуміння із патрульними деяких областей. Та є й приємні винятки! Наприклад, Патрульна поліція Львова працює як годинник – і методично, одна за одною закриває ваші заявки зі скаргами на порушників правил паркування. Лише за останній місяць львівські копи покарали трьох «героїв парковки».


Ось це паркувальне неподобство трапилося у львівському дворі поблизу будинку 8 на вулиці Некрасова. Як можна побачити з фото,  користувач «Каратєля» зафіксував нахабне порушення правил стоянки.

1

Інспектор УПП, прибувши на місце, погодився з нами і виніс постанову про адміністративне правопорушення. І не шукав відмовок, як Управління Патрульна поліція України в Києві, Миколаєві чи Одесі.

2


Іншого злісного порушника правил паркування також покарали львів’яни. Цього разу на гарячому зловили автомобіль ыз номерами ВС 0043 КМ. Місце «злочину»: перехрестя вулиць Городоцька і Народна.

3

Менше ніж за місяць – після отримання нашого звернення до Патрульна поліція України – і власника машини викликали до Патрульної поліції Львова й у приміщенні Управління винесли «постанову у справі про адміністративне правопорушення».

4


Не оминув гніву «Каратєля» й власник автівки ВС 5342 ЕМ. Покарали його за паркування на вул. Куліша, 29, де він примудрився перекрити і тротуар, і велодоріжку. Це справжнє хамство, яке вимагало наслідків у вигляді штрафу.

5

Львівські патрульні тримають високу марку, вкотре постановивши притягнути «героя парковки» до відповідальності.

6


Нагадуємо, що додаток «Каратєль» ви можете встановити абсолютно безкоштовно на iTunes чи на Google Play. Він абсолютно безкоштовний, але… Над проектом працює ціла команда  тож тисніть зелену кнопку і допомагайте карати ще більше порушників!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше