Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!

«Каратєль»

Перемога «Каратєля» на паркувальному фронті

Команда проекту «Каратєль» довго намагалася дійти порозуміння із патрульними деяких областей. Та є й приємні винятки! Наприклад, Патрульна поліція Львова працює як годинник – і методично, одна за одною закриває ваші заявки зі скаргами на порушників правил паркування. Лише за останній місяць львівські копи покарали трьох «героїв парковки».


Ось це паркувальне неподобство трапилося у львівському дворі поблизу будинку 8 на вулиці Некрасова. Як можна побачити з фото,  користувач «Каратєля» зафіксував нахабне порушення правил стоянки.

1

Інспектор УПП, прибувши на місце, погодився з нами і виніс постанову про адміністративне правопорушення. І не шукав відмовок, як Управління Патрульна поліція України в Києві, Миколаєві чи Одесі.

2


Іншого злісного порушника правил паркування також покарали львів’яни. Цього разу на гарячому зловили автомобіль ыз номерами ВС 0043 КМ. Місце «злочину»: перехрестя вулиць Городоцька і Народна.

3

Менше ніж за місяць – після отримання нашого звернення до Патрульна поліція України – і власника машини викликали до Патрульної поліції Львова й у приміщенні Управління винесли «постанову у справі про адміністративне правопорушення».

4


Не оминув гніву «Каратєля» й власник автівки ВС 5342 ЕМ. Покарали його за паркування на вул. Куліша, 29, де він примудрився перекрити і тротуар, і велодоріжку. Це справжнє хамство, яке вимагало наслідків у вигляді штрафу.

5

Львівські патрульні тримають високу марку, вкотре постановивши притягнути «героя парковки» до відповідальності.

6


Нагадуємо, що додаток «Каратєль» ви можете встановити абсолютно безкоштовно на iTunes чи на Google Play. Він абсолютно безкоштовний, але… Над проектом працює ціла команда  тож тисніть зелену кнопку і допомагайте карати ще більше порушників!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше