Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!

Перші результати лікування героя АТО Андрія

Перші результати лікування героя АТО Андрія

Травмована великогомілкова кістка бійця Нацгвардії Андрія успішно відновлюється – про це свідчить рентгенівський знімок, зроблений через 1,5 місяців після основного етапу лікування. За словами лікарів медичного центру ilaya, на знімку спостерігається загоєння перелому та активне зрощення введенного аутологічного клітинно-тканинного матеріалу з кісткою Андрія.
1
Також після огляду ноги бійця лікарі рекомендують починати активніше навантажувати травмовану ногу.
Нацгвардієць Андрій був прийнятий на лікування в рамках соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених» у листопаді минулого року з важкими наслідками осколкового поранення лівої гомілки та дефектом великогомілкової кістки 8 см. Історію хвороби можно подивитись за посиланням.

При таких дефектах традиційна медицина застосовує протезування, або витягання кістки по Ілізарова, що у випадку Андрія тривало би понад року. Проте за допомогою клітинних технологій медичному центру ilaya вдалося домогтися зрощення кістки лише за 1,5 місяці.
19.11.2014 бійцю було проведено 1-й етап лікування, під час якого було виконано чотири операції: забір клітинного матеріалу, резекцію некротизованих кісткових фрагментів великогомілкової кістки, позавогнищевий внутрішньокістковий остеосинтез по Ілізарову та заміщення м’якотканинного дефекту по задній поверхні гомілки місцевими тканинами.
Під час 2-го етапу лікування, який був проведений 17.12.2014, у місце дефекту кістки був введений аутологічний клітинно-тканинний остеопрогеніторний матеріал довжиною 8 см та діаметром 2 см.
Андрій отримав поранення 27.09.2014 унаслідок обстрілу «Градами» супротивника, після чого хлопець переніс кілька операцій у військових шпиталях, але традиційні методи не призвели до відновлення кістки, що загрожувало бійцю інвалідністю. Отримати лікування у рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених» хлопцю допомогли волонтери. Необхідні для лікування кошти у сумі 159 706 гривень зібрав Всеукраїнський центр волонтерів «Народний проект».