Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Перші результати лікування героя АТО Андрія

Перші результати лікування героя АТО Андрія

Травмована великогомілкова кістка бійця Нацгвардії Андрія успішно відновлюється – про це свідчить рентгенівський знімок, зроблений через 1,5 місяців після основного етапу лікування. За словами лікарів медичного центру ilaya, на знімку спостерігається загоєння перелому та активне зрощення введенного аутологічного клітинно-тканинного матеріалу з кісткою Андрія.
1
Також після огляду ноги бійця лікарі рекомендують починати активніше навантажувати травмовану ногу.
Нацгвардієць Андрій був прийнятий на лікування в рамках соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених» у листопаді минулого року з важкими наслідками осколкового поранення лівої гомілки та дефектом великогомілкової кістки 8 см. Історію хвороби можно подивитись за посиланням.

При таких дефектах традиційна медицина застосовує протезування, або витягання кістки по Ілізарова, що у випадку Андрія тривало би понад року. Проте за допомогою клітинних технологій медичному центру ilaya вдалося домогтися зрощення кістки лише за 1,5 місяці.
19.11.2014 бійцю було проведено 1-й етап лікування, під час якого було виконано чотири операції: забір клітинного матеріалу, резекцію некротизованих кісткових фрагментів великогомілкової кістки, позавогнищевий внутрішньокістковий остеосинтез по Ілізарову та заміщення м’якотканинного дефекту по задній поверхні гомілки місцевими тканинами.
Під час 2-го етапу лікування, який був проведений 17.12.2014, у місце дефекту кістки був введений аутологічний клітинно-тканинний остеопрогеніторний матеріал довжиною 8 см та діаметром 2 см.
Андрій отримав поранення 27.09.2014 унаслідок обстрілу «Градами» супротивника, після чого хлопець переніс кілька операцій у військових шпиталях, але традиційні методи не призвели до відновлення кістки, що загрожувало бійцю інвалідністю. Отримати лікування у рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених» хлопцю допомогли волонтери. Необхідні для лікування кошти у сумі 159 706 гривень зібрав Всеукраїнський центр волонтерів «Народний проект».