Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Urban sport. Троєщина

Початок покладено! Ветерани взялися за проблеми дітей

Потроху, але робота не стоїть на місці! Звичайно, і ми, і демобілізовані ветерани, які започаткували проект «Urban sport. Троєщина», щиро сподівалися, що баскетбольний майданчик в цей час вже гудітиме від ударів м’яча й тупоту дітвори. Хлопці вирішили все робити на совість, тому дотримуються усіх формальностей і, звичайно ж, закону. Тому, даруйте, будівництво трохи затягнулося – певні бюрократичні моменти не дозволяли розпочати його просто зараз.

3

Місцева малеча бавиться із картонною коробкою. Зовсім скоро вони матимуть сучасний спортивний майданчик – для кращого дозвілля.

Але! Щоб малеча не зітхала тяжко, дивлячись на все ще старий майданчик, ініціатори проекту вже встановили нове кільце для стрітболу. Допомогла їм у цьому Федерація баскетболу України.

1

Доки ми оглядали майданчик, підбігли дітлахи – від 6 до 13 років. Стали осторонь, дивляться трохи насторожено: що робитимуть з їхнім майданчиком? Коли ж дізнаються, що скоро тут все блищатиме, мов нова копійка: буде і нове покриття, щоб на ламати ніг об тріщини в асфальті, і турніки, і сучасне обладнання… «Турнічкиии! – захоплено видихають хлопчаки. – Такі, як у сусідньому дворі?».  Леонід Остальцев запевняє: «Будуть навіть крутіші!»

2

Ідейний натхненник Леонід Остальцев і автор проекту Ігор Колода – обидва місцеві мешканці, з дитинства грали на цьому майданчику. 

Раптом один з малих виймає з рюкзака м’яч – новенький, неначе чекав своєї нагоди! Питає, чи можна покидати в кільце. Звичайно ж, можна! Адже саме заради цього воно тут і з’явилося – щоб діти мали чим себе зайняти у вільний час.

4

Лишаємо дітлахів грати, а самі ж – повертаємося до роботи. Доки автори проекту вирішують питання із органами місцевої влади, ми, волонтери People’s Project, продовжуємо збирати кошти на новий інвентар, покриття, огорожу тощо. Віримо, що спільними зусиллями можна зробити навіть набагато більше, ніж один майданчик!

5

Нагадаємо, що ветерани АТО власним прикладом щодня доводять важливість цього проекту для молоді. Демобілізовані бійці, які відкрили власний бізнес після повернення з війни – Regata clubКіборг масажVeterano Coffee та Veterano Pizza – відраховують відсоток від продажів «благодійної» продукції на користь цього майданчику. Долучайтеся і ви! Велика зелена кнопка внизу – саме для таких добрих справ!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

81 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше