Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Артилерія. Відновлення після Дебальцевого

Зміни до бюджету

Починаючи цей проект ми навіть не сподівалися на таку підтримку, тому намагалися максимально звузити список потреб. Натхненні такою увагою ми вирішили розширити бюджет та додати позиції про які артилеристи тільки мріяли. Ми, і не тільки ми, вже багато писали про важливість артилерії та ту відповідальність яка лежить на бійцях. Вони не тільки забезпечують вогневу підтримку, а й прикривають інші підрозділи. Їх робота потребує точності та швидкості. І не дивлячись на те, що має початися режим припинення вогню, ми маємо готуватися до війни, адже нас вже не раз обманювали.

Серед вкрай потрібних речей, може, навіть, найпотрібніших артилеристи називають КРАЗ. Його використовують для транспортування гармат при дислокаціях. Більше КРАЗІВ – більше знарядь вони можуть перевезти. Ставалося так, що військовим доводилося залишати гармати якщо якась з вантажівок виходила з ладу.

Крім КРАЗІВ артилеристи потребують екскаваторів щоб мати можливість швидко обкопуватись. Всі розуміють, що якщо артилерія стріляє по ворогу, то і ворог стріляє у відповідь. В умовах сучасної війни вивести з ладу артилерію супротивника і лишити його без потужної вогневої підтримки значить отримати значну, вирішальну перевагу. Під час інтенсивних боїв і швидких передислокаціях обкопуватися вручну не виходить адже це потребую часу, якого в таких умовах немає. Коли земля мерзла обкопуватися ще важче, а окопи захищають знаряддя та, найголовніше, рятують життя. Екскаватор допоможе вирішити цю проблему.
For the news inside

Ще дуже потрібні туристичні навігатори. Вони дозволяють визначити точні координати при передислокації і не повертатися на вже обстріляні ділянки. Артилеристи рухаються не дорогами, а частіше полями та пересіченою місцевістю. Розуміти точні координати місця дуже важливо.

І, як завжди, артилеристам потрібні потужні далекоміри. Корегувальникам вогню важко визначити відстань коли мова їдеться про декілька кілометрів, і від цього залежить точність артилерійських ударів.

Давайте разом з тилу допоможемо бійцям на передовій. Будь-яка допомога дуже важлива. Пам‘ятаймо, що допомагаючи армії ми захищаємо себе і своїх рідних.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Артилерія. Відновлення після Дебальцевого

Допомога 55-ій окремій артилерійській бригаді, що несе варту вздовж всієї лінії зіткнення.

в/ч ПП В0105, в/ч А 1978
2 590 954 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше