Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Кулеметники Морпіхів отримали потужні приціли від волонтерів

Щороку у ті травневі дні, коли весь світ сумує в жалобі за жертвами Світових воєн і вшановує пам’ять загиблих, нашого східного сусіда знову і знову охоплює манія «побєдобєсія». Вони знов танцюють на кістках загиблих і кричать «можем павтаріть». От тільки не дуже ясно, що саме вони можуть повторити – чи закидати гарматним м’ясом півконтинента на втіху своєму черговому людожеру, чи згноїти в ГУЛАГах іще кілька мільйонів співгромадян та сусідів.

1

З такими прицілами хлопці сіктимуть ворога на фарш

Втім, нам робити своє – війна з «братьями» триває і далі, ворог поки ще топче нашу землю. Хлопці на фронті готові до будь-яких провокацій. Щоб допомогти нашим військовим, ми придбали для Морської піхоти аж шість потужних і точних кулеметних прицілів.

4

Процес монтажу у розпалі

Взагалі-то задача кулеметника – давити ворожий наступ у самому зародку, притискати ворога до землі, щоб і голови підняти не смів. З цими ж прицілами хлопці зможуть прицільно сікти ворожі лави мов капусту, а ще – швидко та ефективно душити дошкульні вогневі точки.

2

Силами волонтера Сержа Марко, ініціатора проекту «Захисники Маріуполя», приціли вже прибули на передову. От саме зараз Морпіхи пристрілюють оснащені ними кулемети, і у скорому часі розмістять їх на передовій. Раптом що – ні диверсійна група не пролізе, ні лави піхоти.

3

Сам Серж Марко за роботою – налаштовує обладнання

За потреби кулеметники притиснуть ворога до землі, далі ж про них подбає снайпер Морпіхів – саме для цього Серж Марко привіз на позиції потужний теплоприціл. Його встановили на одну з тих чудових гвинтівок, до обладнання яких свого часу долучився People’s Project, і з якими снайпери працюють на найгарячіших точках Маріупольського фронту.

5

Потужний теплоприціл для точної точкової роботи

П’ять прицілів ми купили за рахунок ваших щедрих пожертв у рамках проекту «Захисники Маріуполя», ще один приціл повністю оплатив благодійник. Бачите ж – гроші дійсно йдуть на потрібну й корисну справу, оборону нашої Батьківщини. Ворог засилає до нас найкращих стрільців, тренованих армійських убивць, які під личиною місцевих терористів нищать наших юнаків. Саме тому всі ми мусимо подбати про те, аби і Морпіхам було чим дати відсіч. Ми закликаємо вас не спинятись і підтримувати проект «Захисники Маріуполя» – війна триває, хлопцям щодня потрібні наші підтримка та допомога.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
08/05/2017Приціл Ruag Ceco 1-6x24 Abs.45 50 760.00передали до в/ч А2802
08/05/2017Кріплення leapers UTG5 8 040.00передали до в/ч А2802
08/05/2017Приціл Ruag Ceco 1-6x24 Abs.41 10 152.00передали до в/ч А2802
08/05/2017Кріплення leapers UTG1 1 608.00передали до в/ч А2802
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше