Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Гірська терапія

Просимо уваги: People’s Project починає незвичайний важливий проект

Друзі, ми запускаємо новий проект “Гірська терапія”. Його мета – вирішити проблему, яку часто замовчують або навіть просто зневажають, мовляв, то вже забаганки, то їхня біда, не надумуйте. А в результаті – скалічені долі та навіть вкорочені життя.

Ми взялися купити спорядження для волонтерів, які професійно займаються реабілітацією ветеранів АТО. Це волонтерське об’єднання організує походи у гори, у ході яких з групами колишніх бійців працюють фахові психологи та тренери. Тож колишні військові, обпалені війною, не лише психологічно та емоційно розвантажуються, а й вчаться наново жити мирним життям і правильно діяти та реагувати у повсякденних життєвих ситуаціях. Про що йдеться? Це робота в команді, довіра до ближнього, спільна дія у різних ситуаціях в дещо екстремальних умовах життя у горах. А ще – наново переживати прості повсякденні емоції та усвідомлювати цінність самого життя.

Детально про ініціативу читайте у тексті проекту Гірська терапія. Тут же ми коротко зазначимо: мусимо зібрати відносно невелику суму та купити туристичне спорядження, аби організатори могли надати ветеранам усе необхідне, щоб ті не спали на голих каменях та не виглядали, мов строката зграя кочівників. Це гроші на купівлю кількох наметів, наплічників, карематів, спальників та іншого, що дасть учасникам турів мінімальний комфорт. Про решту ж потурбуються вже фахові тренери та психологи.

Друзі, долучайтеся. Не хочеться поринати у негатив, та приховані психологічні травми після війни і справді часто стають причиною лиха. Не всі із хлопців та дівчат можуть здолати ці наслідки, пережити цей травматичний досвід власними силами. І от саме їм ми і простягаємо руку допомоги. Просимо вашої посильної участі. Це й справді важлива справа, де участь кожного з нас є вирішальною.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Гірська терапія

Допомога волонтерам у організації реабілітаційних походів для військових та ветеранів.

111 978 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше