Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Відділення останньої надії

Простий, але такий страшний ворог: ми все ще мусимо допомогти

Друзі, просто, узагальнено – але про страшне. Зараз – саме той час, коли багато поранених бійців АТО страждають від відтермінованих ускладнень поранень. Зазвичай певний час займає лікування основних травм, переломів та уражень. І тільки згодом, за місяці і роки, починають вилазити цілі букети страшних ускладнень.

Де бойові травми, там і тяжкі інфекції. Осередки зараження, тяжкі остеомієліти, низки тяжких хірургічних операцій, коли кістку обстругують, мов олівець – та й це не гарантія успіху та зцілення. Мільйони років еволюції дають бактеріям значні переваги над медиками та науковцями – найпростіші бактерії ефективно протистоять найпотужнишим антибіотикам і захищають свої осередки у глибині людського тіла. Ціна того – тяжке лікування, місяці й роки страждань в процесі, страшні каліцтва, але життя – як результат.

inside210

Що таке гнійні ускладнення, ми знаємо з власного сумного досвіду. Інколи приховані осередки інфекції прокидаються навіть за роки після завершення лікування і зводять нанівець весь прогрес. На фото – нога одного з молодих ветеранів АТО, що проходив лікування в проекті Біотех-реабілітація поранених“. Попри роки тяжких зусиль, бактерії перемогли: врятувати пацієнта від ампутації не вдалося.

Та мова не лише про військових. Адже цивільні, звичайні люди, як от ми з вами, не застраховані від лиха. Оступився, упав, втрапив у ДТП, зламав руку чи ногу, – й така ж тяжка доля може чекати на кожного з нас.

Саме тому ми прагнемо змінити цю ситуацію на краще. Зазвичай в кінці шляху, коли у звичайній лікарні вже не можуть впоратися з зараженням, найтяжчих пацієнтів відправляють до відділення кістково-гнійної хірургії Інституту травматології та ортопедії. Саме тут, вже поза межами усіх можливостей та ресурсів виснаженого пацієнта, за нього змагаються найкращі фахівці. Й ми прагнемо допомогти.

У відділенні практикують комбіновані методи медикаментозної терапії та хірургічного лікування таких гнійних ускладнень. Ми ж хочемо озброїти лікарів сучасним приладом, який дозволяє ефективно лікувати ускладення без надмірного травмування пацієнта. Мова про ультразвуковий кавітатор: це своєрідний ультразвуковий ніж, що руйнує найстійкіші осередки інфекції просто через товщу тканин. А це значить, що туди можна одразу ж транспортувати ударні дози медикаментів. Ба більше того: без хірургічного втручання, що й без того виснажує пацієнта.

Погляньте і скажіть, що в цих людей є мільйони на дороговартісне лікування у закордонних клініках. Скажіть, що їм не потрібна підтримка та допомога. 

І от саме на цей апарат ми і збираємо кошти в рамках проекту “Відділення останньої надії“. Вартує прилад і справді дорого. Видатки на потреби Інституту з боку держави такі, що про купівлю цього приладу в найближчі роки годі і мріяти. Проте ми пам’ятаємо про ціну питання і беремося до справи – адже з допомогою кавітатора можна повертати до нормального життя десятки й сотні майже безнайдіних тяжких пацієнтів. Практика показує: з миру по нитці, з кожного посильну суму – і справа не безнадійна, всю суму справді можна зібрати. Згадайте лишень проект “Операція “Світло” – тоді ми за три місяці зібрали півмільйона гривень, закупили спорядження для хірургів, і от уже насьогодні, з допомогою наших зусиль, лікарі врятували тисячі людських життів. 

Тому уклінно просимо: друзі, будь ласка, долучайтеся. Це та спільна справа, яка дозволить рятувати життя і долі. Військових. Цивільних. Простих літніх людей, яким нема на кого сподіватись. Усіх, хто роками бореться з хворобою і вже й не сподівається на одужання. Давайте разом допоможемо їм усім. Ну не кидати ж їх у біді?

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Відділення останньої надії

Збираємо кошти на критично важливий прилад для Інституту травматології та ортопедії НАМН України

1 300 000 грн потрібно
62% зібрано
Детальніше