Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кровомобіль

Як освітні майстер-класи наближають придбання Кровомобіля

Школа рекламних технологій Advertising School спільно з благодійним фондом “Клуб Дивосвіт” почали проводити серію освітніх майстер-класів з метою збору коштів на Кровомобіль, який дозволить врятувати життя українським воїнам на передовій. Майстер-класи безкоштовні та відкриті для всіх бажаючих. По завершенню майстер-класів учасникам пропонується пожертвувати, за бажанням, будь-яку суму коштів для реалізації проекту “Кровомобіль“.

00999888778

І знання, і добра справа – молодь активно долучається до благодійних майстер-класів

Перший благодійний майстер-клас відбувся 20 грудня в приміщенні HUB 4.0. Заняття провів SMM-експерт Карина Куцуруба на тему “SMM: тренди 2017 року”. Карина розповіла про те, що таке SMM (прим. social media marketing – маркетинг у соціальних мережах), які підсумки 2016 року в цій сфері та тенденції на майбутнє, а також надала багато рекомендацій з просування власного бренду та бренду компанії у соцмережах.

gejmifikaciya

Кейс із гейміфікації на благодійному майстер-класі на тему SMM 

Кожен учасник майстер-класу, який пожертвув будь-яку суму коштів на проект “Кровомобіль“, отримав браслет від рекламної групи “Велс”.

98765432123456789000

Символічні браслети для благодійників проекту “Кровомобіль”

Загалом, в рамках майстер-класу було зібрано 2000 грн. Всі зібрані кошти були перераховані на придбання Кровомобіля.

Попереду спільно з благодійним фондом нові благодійні майстер-класи, які дозволять наблизити придбання Кровомобіля – транспортного засобу, що доставляє донорську кров та її компоненти в зону АТО для надання невідкладної медичної догоспітальної допомоги тяжкопораненим бійцям.

Запрошуємо бажаючих на майстеркласи, де ви зможете не тільки отримати цікаву та корисну інформацію, а також зробити добру справу. Розклад заходів буде публікуватися на сайті Advertising School. Приходьте та підтримуйте проект “Кровомобіль“. Разом ми можемо врятувати більше життів українських воїнів, котрі потребують негайного переливання крові.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

520 792 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше