Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

Рейтинг ефективності органів влади: звіт «Каратєля» неабияк здивував

Команда проекту «Каратєль» підсумувала перший місяць роботи мобільного додатку та склала рейтинг органів влади та приватних структур сформовано на підставі оцінок користувачів, які отримали відповіді на свої заявки. Про це повідомляє Центр волонтерів People’s Project.

За місяць копіткої роботи юристи проекту загалом провзаємодіяли із тридцятьма трьома структурами по всій Україні: від районних державних адміністрацій та управлінь патрульної поліції в містах до обласних державних адміністрацій і мереж супермаркетів. Власне, про їхню роботу і піде мова.


Стовідсотковий позитивний результат показали кілька районних адміністрацій Києва, Львова та Запоріжжя, департаменти міських рад в Одесі й Сумах, а також Управління патрульної поліції у Чернівцях і Харкові.

1

На противагу цьому жодного дієвого вирішення проблем не продемонстрували в Кіровоградській обласній державній адміністрації, Управліннях патрульної поліції в Києві, Миколаєві та Одесі, в міській раді Білої Церкви. Також близькою до показника 0% є Дніпровська міська рада.

2

Окремо зупинимося на рейтингу представництв Національної поліції України у містах. За перший місяць ми отримали відповідь від шести Управлінь патрульної поліції — з Києва, Одеси, Харкова, Миколаєва, Чернівців та Запоріжжя. Кожна структура по-різному реагувала на наші звернення.

Так, Управління патрульної поліції у місті Києві під керівництвом Зозулі Юрія Георгійовича не надіслало жодної позитивної відповіді. На 171 звернення підлеглі Зозулі «розвели руками» і відписали, що нічого не можна зробити з порушниками. Та ж ситуація склалася в УПП в місті Миколаєві, яким керує Ахрамєєв Максим Володимирович, та УПП в місті Одесі, яке очолює Білецький Михайло Миколайович.

Однак на противагу подібним «відпискам» ми маємо приклад результативної роботи. 100% від наших користувачів отримали Управління патрульної поліції в Харкові та Чернівцях, під керівництвом Лісничука Вадима Ярославовича і Йосипова Олега Петровича відповідно. Майже ідеально відпрацювали в Запоріжжі: місцеве Управління патрульної поліції, яким керує Пилипенко Роман Олексійович, позитивно опрацювало три з чотирьох звернень.

3

Одними з найактивніших користувачів додатку «Каратєль» за перший місяць були кияни. Тож вирішено окремо зобразити, як працюють районні державні адміністрації столиці. Найбільше заявок — по шість — опрацювали в Солом’янській та Печерській РДА. У Солом’янському районі, яким опікується Шкуро Максим Юрійович, вирішили практично всі питання. А ось в Печерському районі, який довірено Мартинчуку Сергію Олександровичу, можуть «похвалитися» лише половиною успішно розглянутих звернень.

Натомість не боялися братися за проблеми і вирішувати їх в Оболонському, Дніпровському, Деснянському, Дарницькому та Святошинському районах Києва. Зокрема, Оболонська райдержадміністрація під керівництвом Цибульщака Олександра Леонідовича опрацювала чотири звернення, і лише трохи не дотягнула до показника в 100%. Дві з двох надісланих проблем вирішили в Дніпровській РДА, якою керує Онофрійчук Петро Васильович. Також оперативно й, найголовніше, результативно спрацювали підлеглі Лозового Василя Борисовича (в.о. голови Дарницького району), Каретка Володимира Олександровича (голова Святошинського району) та Крохмалюка Віктора Васильовича (в.о. голови Деснянського району).


Нагадуємо, що додаток «Каратєль» ви можете встановити абсолютно безкоштовно на iTunes чи на Google Play. І хоч сам додаток безкоштовний, не забувайте, що над проектом працює ціла команда тож тисніть зелену кнопку, аби допомогти вирішити ще більше нагальних проблем!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше