Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Система керування боєм Комбат

Річниця "Комбату"

Розробник системи про своє творіння:

“Минуло вже більше року з тих пір, як наша команда розпочала роботу над створенням системи управління боєм Комбат. Спочатку це була просто Android програма навігатор з вбудованим чатом і можливістю обміну мітками через мобільний зв’язок. Однак, проаналізувавши масу вимог військових нам вдалося створити щось більше, ніж просто чергову карту з мітками.

На даний момент Комбат – це цілий комплекс, який замкнув в собі ланцюжок повного циклу обробки розвідданих від моменту їх зарубки, до видачі цілевказівок, вивантаження звітності та аналітики. Комплекс включає в себе засоби відео та лазерної розвідки, модуль аналізу відео з БПЛА, можливість фільтрації і гнучкого поділу об’єктів на карті, згідно ієрархічних прав користувача, а також потужний інструмент перегляду історії подій з можливістю фільтрації об’єктів за різними критеріями. Я не побоюся сказати, що комбат на сьогоднішній день – це потужний програмно-апаратний комплекс вітчизняного виробництва, що виконує завдання зі збору, упорядкування та аналізу розвідінформації з можливістю вказання цілей для систем вогневого ураження та візуального контролю над подіями на полі бою за допомогою проекції тактичної обстановки поверх відео.

Ще однією з сильних сторін системи є можливість застосування сучасних апаратних засобів розвідки і візуалізації даних, таких як: лазерний далекомір з компасом і інклінометром, автоматично видають координати цілі на термінал розвідника, широкий асортимент самих терміналів користувача від захищених планшетів перевірених на морозостійкість, до прихованих терміналів у вигляді наручного годинника або проекторів вбудованих в тактичні окуляри, опитування датчиків стану здоров’я користувачів і т.п. Ми самі проектуємо і виготовляємо системи кріплень обладнання на користувача.

Висловлюю величезну подяку за підтримку Всеукраїнський центр волонтерів People`s Project.
Без вас би нічого цього не було!”

Ті самі слова ми можемо сказати і вам, всім небайдужим людям. Своєю підтримкою ви надихаєте і допомагаєте змінюватися нашій армії і країні вцілому!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Система керування боєм Комбат

Програмний комплекс "Комбат" - це потужний інструмент для сучасних військових підрозділів.

В/Ч А 0553
960 520 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше